V naší videogalerii naleznete zajímavá videa zaměřená na sportovní a horskou elektrocyklistiku typu eMTB. Obvykle se jedná o "osvětová" videa, která názorně ukazují používání elektrokol v různých situacích. Videa je možné dále publikovat bez jakéhokoli omezení.


Dneš již legendární etapový závod MTB Trilogy dokáže dokonale prověřit a někdy i doslova "srazit na kolena" aneb jak jsem se "nepoklonil před Trilogy" (střih Jakub Antoš, jezdec Zdeněk Zed Dokoupil).


Možná vás taky jako mě někdy napadlo, jestli je možné vyjet na Zříceninu hradu Ralsko (696 m.n.m.) na elektrokole. Nedalo mi to, vzal jsem svůj Rocky Mountain Powerplay Altitude a vyzkoušel to. A takto to dopadlo (kamera Michael Dokoupil, střih Jakub Antoš, jezdec Zdeněk Dokoupil).


Nákladní elektrokola Tern HSD jsou zástupcem rychle se rozvíjející kategorie elektrokol, která lidem nabízí výbornou ovladatelnost, rám s nízkým nástupem a v neposlední řadě také komfort srovnatelný s klasickými elektrokoly této kategorie.


Nová prodejna Elektrokola s.r.o. v centru Jablonce nad Nisou na adrese Dvorská 4954/7, 466 01 Jablonec nad Nisou. Prodej a servis českých elektrokol Apache Bicycles, německých elektrokol Corratec a kanadských elektrokol Rocky Mountain.

Unikátní pohony Swytch Konversion Kit v podobě přestavbových sad jsou speciálně navržené pro skládací kola, městská kola, silniční kola a také pro koloběžky. Vynikají především způsobem umístění baterie a ovládací jednotky ve speciální řidítkové brašně, malým a současně výkonným motorem, velmi nízkou váhou a v neposlední řadě snadnou a rychlou instalací na stávající jízdní kolo.

Video zaměřené na zimní bikování. Dozvíte se jak jezdit na sněhu, jaké vhodné vybavení k tomu zvolit, na co si dát pozor a jaké jsou výhody elektrokol. Ve videu jsme jezdili v Jizerských horách na horském kole Singular Puffin Bafang BBS-HD.


Video zaměřené na horskou elektrocyklistiku. Dozvíte se jak připravit elektrokolo, jak se na elektrokole jezdí do kopce, v terénu a brodem. Ve videu jsme jezdili v Jizerských horách na horském elektrokole Amulet Rival 29 Bafang BBS-01.


Video zaměřené na horskou elektrocyklistiku. Dozvíte se jaké jsou rozdíly mezi "klasickým" horským kolem a horským elektrokolem. Ve videu jsme jezdili v Areálu Vesec na horském kole Maxbike Malawi 27.5 Bafang BBS-01.

Testovací centrum

Vybrané produkty dlouhodobě testujeme a výsledky pravidelně publikujeme v časopise Electric Bike Action CZ.

Bezpečný nákup

zkušenosti s elektrokoly od roku 2009

obvyklé doručení do 3 pracovních dnů

90% zboží ihned skladem

vstřícný přístup k zákazníkovi

stabilní a silná společnost

  • CYC PHOTON

    Extra kvalitní středový pohon ve formě elektrosady. Speciálně navržený pro vyznavače náročné horské cyklistiky. Vyznačuje se velmi snadnou a instalací na většinu jízdních kol včetně celoodpružených, nastavitelným nominálním výkonem od 250W do 750W, kroutícím momentem až 110 Nm, Navíc je vybavený snímačem kadence šlapání a snímačem kroutícího momentu. Váží pouhých 2.99 kg.

  • RM DYNAME 4.0

    Bezkonkurenční středový pohon DynaMe 4.0 druhé generace speciálně navržený pro elektrokola Rocky Mountain Powerplay. Maximální výkon až 770W a kroutící moment 108 Nm. Limity již nejsou v technice, ale pouze v jezdci.

  • SPORT DRIVE

    Plně integrovaný středový pohon s maximálním výkonem 500W, kroutícím momentem 90 Nm a účinností více jak 80%. Jezdec ocení nejenom výkon, ale také vyjímečně tichý provoz. Pohon Sport Drive nabízí vysoce kvalitní a přitom cenově dostupnou volbu mezi ostatními středovými pohony na trhu.