V naší videogalerii naleznete zajímavá videa zaměřená na sportovní a horskou elektrocyklistiku. Obvykle se jedná o "osvětová" videa, která názorně ukazují používání elektrokol v různých situacích. Videa je možné dále publikovat bez jakéhokoli omezení.


Nákladní elektrokola Tern HSD jsou zástupcem rychle se rozvíjející kategorie elektrokol, která lidem nabízí výbornou ovladatelnost, rám s nízkým nástupem a v neposlední řadě také komfort srovnatelný s klasickými elektrokoly této kategorie.


Nová prodejna Elektrokola s.r.o. v centru Jablonce nad Nisou na adrese Dvorská 4954/7, 466 01 Jablonec nad Nisou. Prodej a servis českých elektrokol Apache Bicycles, německých elektrokol Corratec a kanadských elektrokol Rocky Mountain.

Unikátní pohony Swytch Konversion Kit v podobě přestavbových sad jsou speciálně navržené pro skládací kola, městská kola, silniční kola a také pro koloběžky. Vynikají především způsobem umístění baterie a ovládací jednotky ve speciální řidítkové brašně, malým a současně výkonným motorem, velmi nízkou váhou a v neposlední řadě snadnou a rychlou instalací na stávající jízdní kolo.

Video zaměřené na zimní bikování. Dozvíte se jak jezdit na sněhu, jaké vhodné vybavení k tomu zvolit, na co si dát pozor a jaké jsou výhody elektrokol. Ve videu jsme jezdili v Jizerských horách na horském kole Singular Puffin Bafang BBS-HD.


Video zaměřené na horskou elektrocyklistiku. Dozvíte se jak připravit elektrokolo, jak se na elektrokole jezdí do kopce, v terénu a brodem. Ve videu jsme jezdili v Jizerských horách na horském elektrokole Amulet Rival 29 Bafang BBS-01.


Video zaměřené na horskou elektrocyklistiku. Dozvíte se jaké jsou rozdíly mezi "klasickým" horským kolem a horským elektrokolem. Ve videu jsme jezdili v Areálu Vesec na horském kole Maxbike Malawi 27.5 Bafang BBS-01.

Testovací centrum

Vybrané produkty dlouhodobě testujeme a výsledky pravidelně publikujeme v časopise Electric Bike Action CZ.

Bezpečný nákup

zkušenosti s elektrokoly od roku 2009

obvyklé doručení do 3 pracovních dnů

90% zboží ihned skladem

vstřícný přístup k zákazníkovi

stabilní a silná společnost

  • LIFT-MTB V4

    Unikátní středový pohon ve formě elektrosady, vyvíjený a vyráběný ve Francii. Speciálně navržený pro náročnou horskou cyklistiku typu eMTB. Vyznačuje se velmi snadnou a rychlou instalací, nominálním výkonem 250W, kroutícím momentem až 90 Nm, rychlostí až 50 km/h a váhou pouhých 3.2 kg.

  • RM DYNAME 4.0

    Bezkonkurenční středové pohony DynaMe 4.0 druhé generace speciálně navržené pro elektrokola Rocky Mountain Powerplay. Maximální výkon až 770W a kroutící moment 108 Nm. Limity již nejsou v technice, ale pouze v jezdci.

  • SPORT DRIVE

    Plně integrované středové pohony s maximálním výkonem 500W, kroutícím momentem 90 Nm a účinností více jak 80%. Jezdec ocení nejenom výkon, ale také vyjímečně tichý provoz. Pohony Sport Drive nabízí vysoce kvalitní a přitom cenově dostupnou volbu mezi ostatními středovými pohony na trhu.