• POHONY

Pomyslným srdcem elektrokol v cenové relaci 50 - 60 tisíc Kč je léty prověřený integrovaný středový pohon Bafang M400 známý též pod označením Bafang MaxDrive a nově také integrovaný středový pohon Bafang M500. Oba uvedené středové pohony poskytují vysoký kroutící moment, konkrétně pak 80 Nm Bafang M400 a 95 Nm Bafang M500, nominální výkon 250W a maximální výkon dosahuje hodnoty až 500W. V případě přestaveb klasických jízdních kol na elektrokola používáme léty prověřené středové pohony Bafang BBS v podobě přestavbových (konverzních) sad o nominálním výkonu od 250W do 1000W a kroutícím momentem od 80 Nm do 160 Nm. Nově jsme do naší nabídky zařadili unikátní středové pohony v podobě elektrosad LIFT-MTB. Principiálně se jedná o obdobu středových pohonů Rocky Mountain DynaMe, které jsou používaná na legendárních elektrokolech Rocky Mountain Powerplay.

Testovací centrum

Vybrané produkty dlouhodobě testujeme a výsledky pravidelně publikujeme v časopise Electric Bike Action CZ.

Bezpečný nákup

zkušenosti s elektrokoly od roku 2009

obvyklé doručení do 3 pracovních dnů

90% zboží ihned skladem

vstřícný přístup k zákazníkovi

stabilní a silná společnost

  • LIFT-MTB V4

    Unikátní středový pohon ve formě elektrosady, vyvíjený a vyráběný ve Francii. Speciálně navržený pro náročnou horskou cyklistiku typu eMTB. Vyznačuje se velmi snadnou a rychlou instalací, nominálním výkonem 250W, kroutícím momentem až 90 Nm, rychlostí až 50 km/h a váhou pouhých 3.2 kg.

  • RM DYNAME 4.0

    Bezkonkurenční středové pohony DynaMe 4.0 druhé generace speciálně navržené pro elektrokola Rocky Mountain Powerplay. Maximální výkon až 770W a kroutící moment 108 Nm. Limity již nejsou v technice, ale pouze v jezdci.

  • SPORT DRIVE

    Plně integrované středové pohony s maximálním výkonem 500W, kroutícím momentem 90 Nm a účinností více jak 80%. Jezdec ocení nejenom výkon, ale také vyjímečně tichý provoz. Pohony Sport Drive nabízí vysoce kvalitní a přitom cenově dostupnou volbu mezi ostatními středovými pohony na trhu.