• POHONY

Pomyslným srdcem elektrokol v cenové relaci 50 - 60 tisíc Kč je léty prověřený integrovaný středový pohon Bafang M400 známý též pod označením Bafang MaxDrive a nově také integrovaný středový pohon Bafang M500. Oba uvedené středové pohony poskytují vysoký kroutící moment, konkrétně pak 80 Nm Bafang M400 a 95 Nm Bafang M500, nominální výkon 250W a maximální výkon dosahuje hodnoty až 500W. V případě přestaveb klasických jízdních kol na elektrokola používáme léty prověřené středové pohony Bafang BBS v podobě přestavbových (konverzních) sad o nominálním výkonu od 250W do 1000W a kroutícím momentem od 80 Nm do 160 Nm. Nově jsme do naší nabídky zařadili unikátní středové pohony v podobě elektrosad LIFT-MTB. Principiálně se jedná o obdobu středových pohonů Rocky Mountain DynaMe, které jsou používaná na legendárních elektrokolech Rocky Mountain Powerplay. Další naší novinkou je extra silný a zároveň velmi kompaktní středový pohon v podobě elektrosady CYC Photon o nominálním výkonu od 250W do 1000W, kroutícím momentu 110 Nm a velmi citlivým snímačem kadence šlapání a kroutícího momentu.

Testovací centrum

Vybrané produkty dlouhodobě testujeme a výsledky pravidelně publikujeme v časopise Electric Bike Action CZ.

Bezpečný nákup

zkušenosti s elektrokoly od roku 2009

obvyklé doručení do 3 pracovních dnů

90% zboží ihned skladem

vstřícný přístup k zákazníkovi

stabilní a silná společnost

  • CYC PHOTON

    Extra kvalitní středový pohon ve formě elektrosady. Speciálně navržený pro vyznavače náročné horské cyklistiky. Vyznačuje se velmi snadnou a instalací na většinu jízdních kol včetně celoodpružených, nastavitelným nominálním výkonem od 250W do 750W, kroutícím momentem až 110 Nm, Navíc je vybavený snímačem kadence šlapání a snímačem kroutícího momentu. Váží pouhých 2.99 kg.

  • RM DYNAME 4.0

    Bezkonkurenční středový pohon DynaMe 4.0 druhé generace speciálně navržený pro elektrokola Rocky Mountain Powerplay. Maximální výkon až 770W a kroutící moment 108 Nm. Limity již nejsou v technice, ale pouze v jezdci.

  • SPORT DRIVE

    Plně integrovaný středový pohon s maximálním výkonem 500W, kroutícím momentem 90 Nm a účinností více jak 80%. Jezdec ocení nejenom výkon, ale také vyjímečně tichý provoz. Pohon Sport Drive nabízí vysoce kvalitní a přitom cenově dostupnou volbu mezi ostatními středovými pohony na trhu.