• POHONY
  • 1

Pomyslným srdcem elektrokol v cenové relaci 50 - 60 tisíc Kč je léty prověřený integrovaný středový pohon Bafang M400 známý též pod označením Bafang MaxDrive a nově také integrovaný středový pohon Bafang M500. Oba uvedené středové pohony poskytují vysoký kroutící moment, konkrétně pak 80 Nm Bafang M400 a 95 Nm Bafang M500, nominální výkon 250W a maximální výkon dosahuje hodnoty až 500W. V případě přestaveb klasických jízdních kol na elektrokola používáme léty prověřené středové pohony Bafang BBS v podobě přestavbových (konverzních) sad o nominálním výkonu od 250W do 1000W a kroutícím momentem od 80 Nm do 160 Nm. Nově jsme do naší nabídky zařadili unikátní středové pohony v podobě elektrosad LIFT-MTB. Principiálně se jedná o obdobu středových pohonů Rocky Mountain DynaMe, které jsou používaná na legendárních elektrokolech Rocky Mountain Powerplay. Další naší novinkou je extra silný a zároveň velmi kompaktní středový pohon v podobě elektrosady CYC Photon o nominálním výkonu od 250W do 1000W, kroutícím momentu 110 Nm a velmi citlivým snímačem kadence šlapání a kroutícího momentu.

Společnost Elektrokola s.r.o. je od roku 2023 výhradním distributerom pro Českou a Slovenskou republiku unikátních extra výkonných středových pohonů CYC Motor.

Testovací centrum

Vybrané produkty dlouhodobě testujeme a výsledky pravidelně publikujeme v časopise Electric Bike Action CZ.

Bezpečný nákup

zkušenosti s elektrokoly od roku 2009

obvyklé doručení do 3 pracovních dnů

90% zboží ihned skladem

vstřícný přístup k zákazníkovi

stabilní a silná společnost

  • SERVIS POHONŮ

    Provádíme odborný servis pohonných jednotek BAFANG BBS, BAFANG MAXDRIVE (M200, M300, M400, M410, M420, M500, M510 a M820), COMP DRIVE, VINKA, ROCKY MOUNTAIN DYNAME, SPORT DRIVE, BOSCH, CYC PHOTON a LIFT-MTB.

  • DIAGNOSTIKA

    Provádíme diagnostiku a aktualizaci software (po předešlé dohodě na počkání) pohonných systémů BOSCH eBIKE SYSTEMS, SHIMANO STEPS, BAFANG a SPORT DRIVE.

  • REPASE BATERIÍ

    Provádíme diagnostiku a ZÁTĚŽOVÉ TESTY BATERIÍ různých výrobců pro zjištění aktuální kapacity a možné proudové zátěže včetně protokolu a také REPASE BATERIÍ různých výrobců včetně možnosti navýšení kapacity.