• O NÁS
  • Publikační a prezentační činnost
Od roku 2016 jsme redaktory u nás jediného magazínu speciálně zaměřeného na elektrokola Electric Bike Actinon CZ. V prvním ročníku časopisu jsme publikovali šestidílný seriál článků zaměřených na elektrifikace jízdních kol pohony různých výrobců. V druhém ročníku jsme do časopisu přispívali především články zaměřenými na středové pohony Bafang BBS a Bafang MaxDrive a krátkými testy produktů BBB. Ve třetím ročníku v publikaci těchto článků v časopisu pokračujeme, přidáváme články o dlouhodobém testování středového pohonu CompDrive Systems a články určené pro vyznavače horské elektrocyklistiky se zaměřením na zajímavá místa. Publikované články v elektronické podobě si můžete na našich stránkách přečíst v samostatném odkazu odborné články a testy.
Publikační a prezentační činnost
Odborné články a fotografie se zaměřením na elektrocyklistiku také od roku 2009 publikujeme na na internetových stránkách Rebel Bike. Od téhož roku nás najdete i na Facebooku na stránce Elektrokola se středovým pohonem. Dále provozujeme on-line obchod BBB Parts se specializací na kvalitní a cenově dostupné cyklodoplňky a on-line obchod Skládací kola se zaměřením na alternativní cyklistiku.

Testovací centrum

Vybrané produkty dlouhodobě testujeme a výsledky pravidelně publikujeme v časopise Electric Bike Action CZ.

Bezpečný nákup

zkušenosti s elektrokoly od roku 2009

obvyklé doručení do 3 pracovních dnů

90% zboží ihned skladem

vstřícný přístup k zákazníkovi

stabilní a silná společnost

  • SERVIS POHONŮ

    Provádíme odborný servis pohonných jednotek BAFANG BBS, BAFANG MAXDRIVE (M200, M300, M400, M410, M420, M500, M510 a M820), COMP DRIVE, VINKA, ROCKY MOUNTAIN DYNAME, SPORT DRIVE, BOSCH, CYC PHOTON a LIFT-MTB.

  • DIAGNOSTIKA

    Provádíme diagnostiku a aktualizaci software (po předešlé dohodě na počkání) pohonných systémů BOSCH eBIKE SYSTEMS, SHIMANO STEPS, BAFANG a SPORT DRIVE.

  • REPASE BATERIÍ

    Provádíme diagnostiku a ZÁTĚŽOVÉ TESTY BATERIÍ různých výrobců pro zjištění aktuální kapacity a možné proudové zátěže včetně protokolu a také REPASE BATERIÍ různých výrobců včetně možnosti navýšení kapacity.