• O NÁS
  • Odborné semináře a školení

Ve spolupráci se společností PEDALSPORT s.r.o. (majitel značky Cyklovzdelavani.cz) pořádáme pro odbornou veřejnost (obchodníky a servisní techniky) semináře se zaměřením na středové pohony v podobě přestavbových sad Bafang BBS a integrované středové pohony Bafang MaxDrive. Nově také připravujeme seminář se zaměřením na středové pohony CompDrive Systems.

V roce 2016 jsme se účastnili prestižního čtvrtého ročníku mezinároní soutěže cyklomechaniků pod názvem EUROPACUP 2016. Jedno z osmi pracovišť bylo zaměřené na elektrokola a úkolem soutěžících bylo odstranit závady na středovém pohonu Bafang BBS. Bylo nám ctí zajišťovat zázemí tohoto pracoviště.

Testovací centrum

Vybrané produkty dlouhodobě testujeme a výsledky pravidelně publikujeme v časopise Electric Bike Action CZ.

Bezpečný nákup

zkušenosti s elektrokoly od roku 2009

obvyklé doručení do 3 pracovních dnů

90% zboží ihned skladem

vstřícný přístup k zákazníkovi

stabilní a silná společnost

  • CYC PHOTON

    Extra kvalitní středový pohon ve formě elektrosady. Speciálně navržený pro vyznavače náročné horské cyklistiky. Vyznačuje se velmi snadnou a instalací na většinu jízdních kol včetně celoodpružených, nastavitelným nominálním výkonem od 250W do 750W, kroutícím momentem až 110 Nm, Navíc je vybavený snímačem kadence šlapání a snímačem kroutícího momentu. Váží pouhých 2.99 kg.

  • RM DYNAME 4.0

    Bezkonkurenční středový pohon DynaMe 4.0 druhé generace speciálně navržený pro elektrokola Rocky Mountain Powerplay. Maximální výkon až 770W a kroutící moment 108 Nm. Limity již nejsou v technice, ale pouze v jezdci.

  • SPORT DRIVE

    Plně integrovaný středový pohon s maximálním výkonem 500W, kroutícím momentem 90 Nm a účinností více jak 80%. Jezdec ocení nejenom výkon, ale také vyjímečně tichý provoz. Pohon Sport Drive nabízí vysoce kvalitní a přitom cenově dostupnou volbu mezi ostatními středovými pohony na trhu.