• O NÁS
  • Odborné semináře a školení

Ve spolupráci se společností PEDALSPORT s.r.o. (majitel značky Cyklovzdelavani.cz) pořádáme pro odbornou veřejnost (obchodníky a servisní techniky) semináře se zaměřením na středové pohony v podobě přestavbových sad Bafang BBS a integrované středové pohony Bafang MaxDrive. Nově také připravujeme seminář se zaměřením na středové pohony CompDrive Systems.

V roce 2016 jsme se účastnili prestižního čtvrtého ročníku mezinároní soutěže cyklomechaniků pod názvem EUROPACUP 2016. Jedno z osmi pracovišť bylo zaměřené na elektrokola a úkolem soutěžících bylo odstranit závady na středovém pohonu Bafang BBS. Bylo nám ctí zajišťovat zázemí tohoto pracoviště.

Testovací centrum

Vybrané produkty dlouhodobě testujeme a výsledky pravidelně publikujeme v časopise Electric Bike Action CZ.

Bezpečný nákup

zkušenosti s elektrokoly od roku 2009

obvyklé doručení do 3 pracovních dnů

90% zboží ihned skladem

vstřícný přístup k zákazníkovi

stabilní a silná společnost

  • LIFT-MTB V4

    Unikátní středový pohon ve formě elektrosady, vyvíjený a vyráběný ve Francii. Speciálně navržený pro náročnou horskou cyklistiku typu eMTB. Vyznačuje se velmi snadnou a rychlou instalací, nominálním výkonem 250W, kroutícím momentem až 90 Nm, rychlostí až 50 km/h a váhou pouhých 3.2 kg.

  • RM DYNAME 4.0

    Bezkonkurenční středové pohony DynaMe 4.0 druhé generace speciálně navržené pro elektrokola Rocky Mountain Powerplay. Maximální výkon až 770W a kroutící moment 108 Nm. Limity již nejsou v technice, ale pouze v jezdci.

  • SPORT DRIVE

    Plně integrované středové pohony s maximálním výkonem 500W, kroutícím momentem 90 Nm a účinností více jak 80%. Jezdec ocení nejenom výkon, ale také vyjímečně tichý provoz. Pohony Sport Drive nabízí vysoce kvalitní a přitom cenově dostupnou volbu mezi ostatními středovými pohony na trhu.