• O NÁS
  • Odborné semináře a školení

Ve spolupráci se společností PEDALSPORT s.r.o. (majitel značky Cyklovzdelavani.cz) pořádáme pro odbornou veřejnost (obchodníky a servisní techniky) semináře se zaměřením na středové pohony v podobě přestavbových sad Bafang BBS a integrované středové pohony Bafang MaxDrive. Nově také připravujeme seminář se zaměřením na středové pohony CompDrive Systems.

V roce 2016 jsme se účastnili prestižního čtvrtého ročníku mezinároní soutěže cyklomechaniků pod názvem EUROPACUP 2016. Jedno z osmi pracovišť bylo zaměřené na elektrokola a úkolem soutěžících bylo odstranit závady na středovém pohonu Bafang BBS. Bylo nám ctí zajišťovat zázemí tohoto pracoviště.

Testovací centrum

Vybrané produkty dlouhodobě testujeme a výsledky pravidelně publikujeme v časopise Electric Bike Action CZ.

Bezpečný nákup

zkušenosti s elektrokoly od roku 2009

obvyklé doručení do 3 pracovních dnů

90% zboží ihned skladem

vstřícný přístup k zákazníkovi

stabilní a silná společnost

  • SERVIS POHONŮ

    Provádíme odborný servis pohonných jednotek BAFANG BBS, BAFANG MAXDRIVE (M200, M300, M400, M410, M420, M500, M510 a M820), COMP DRIVE, VINKA, ROCKY MOUNTAIN DYNAME, SPORT DRIVE, BOSCH, CYC PHOTON a LIFT-MTB.

  • DIAGNOSTIKA

    Provádíme diagnostiku a aktualizaci software (po předešlé dohodě na počkání) pohonných systémů BOSCH eBIKE SYSTEMS, SHIMANO STEPS, BAFANG a SPORT DRIVE.

  • REPASE BATERIÍ

    Provádíme diagnostiku a ZÁTĚŽOVÉ TESTY BATERIÍ různých výrobců pro zjištění aktuální kapacity a možné proudové zátěže včetně protokolu a také REPASE BATERIÍ různých výrobců včetně možnosti navýšení kapacity.