• POHONY
  • Středové pohony Bosch eBike Systems
Elektrokolo inspiruje naše chování v oblasti mobility a je jedním z nejudržitelnějších a nejzdravějších dopravních prostředků současnosti. Společnost Bosch již od roku 2010 "přesvědčuje" uživatele svými inovativními pohonnými systémy Bosch eBike Systems, které se vyznačují maximálním výkonem a kvalitou. Smart System (chytrý systém), který představuje novou generaci systému Bosch eBike Systems, je plně propojený se sítí a díky pravidelným bezdrátovým aktualizacím softwaru je vždy aktuální. Oceňované pohony, vysoce účinné baterie, moderní ovládací a řídicí jednotky i nová aplikace eBike Flow zajišťují individuální zážitek z jízdy na elektrokole.

Certifikát Bosch eBike Systems 2023

Naše společnost Elektrokola s.r.o. patří mezi specializované prodejce Bosch eBike Systems. Veškeré informace o pohonném systému Bosch eBike Systems se dozvíte na internetových stránkách výrobce Bosch eBike Systems, které jsou od roku 2022 také v českém jazyce.
Na naší servisní dílně provádíme odborný servis, diagnostiku a aktualizace software pohonů BOSCH eBIKE SYSTEMS. Současně v naší on-line nabídce naleznete originální komponenty tohoto systému. V případě vašeho zájmu nás neváhejte kontakovat nebo nás osobně navštivte.

Testovací centrum

Vybrané produkty dlouhodobě testujeme a výsledky pravidelně publikujeme v časopise Electric Bike Action CZ.

Bezpečný nákup

zkušenosti s elektrokoly od roku 2009

obvyklé doručení do 3 pracovních dnů

90% zboží ihned skladem

vstřícný přístup k zákazníkovi

stabilní a silná společnost

  • SERVIS POHONŮ

    Provádíme odborný servis pohonných jednotek BAFANG BBS, BAFANG MAXDRIVE (M200, M300, M400, M410, M420, M500, M510 a M820), COMP DRIVE, VINKA, ROCKY MOUNTAIN DYNAME, SPORT DRIVE, BOSCH, CYC PHOTON a LIFT-MTB.

  • DIAGNOSTIKA

    Provádíme diagnostiku a aktualizaci software (po předešlé dohodě na počkání) pohonných systémů BOSCH eBIKE SYSTEMS, SHIMANO STEPS, BAFANG a SPORT DRIVE.

  • REPASE BATERIÍ

    Provádíme diagnostiku a ZÁTĚŽOVÉ TESTY BATERIÍ různých výrobců pro zjištění aktuální kapacity a možné proudové zátěže včetně protokolu a také REPASE BATERIÍ různých výrobců včetně možnosti navýšení kapacity.