• POHONY
  • Středové pohony Bosch eBike Systems
Elektrokolo inspiruje naše chování v oblasti mobility a je jedním z nejudržitelnějších a nejzdravějších dopravních prostředků současnosti. Společnost Bosch již od roku 2010 "přesvědčuje" uživatele svými inovativními pohonnými systémy Bosch eBike Systems, které se vyznačují maximálním výkonem a kvalitou. Smart System (chytrý systém), který představuje novou generaci systému Bosch eBike Systems, je plně propojený se sítí a díky pravidelným bezdrátovým aktualizacím softwaru je vždy aktuální. Oceňované pohony, vysoce účinné baterie, moderní ovládací a řídicí jednotky i nová aplikace eBike Flow zajišťují individuální zážitek z jízdy na elektrokole.

Certifikát Bosch eBike Systems 2023

Naše společnost Elektrokola s.r.o. patří mezi specializované prodejce Bosch eBike Systems. Veškeré informace o pohonném systému Bosch eBike Systems se dozvíte na internetových stránkách výrobce Bosch eBike Systems, které jsou od roku 2022 také v českém jazyce.

Testovací centrum

Vybrané produkty dlouhodobě testujeme a výsledky pravidelně publikujeme v časopise Electric Bike Action CZ.

Bezpečný nákup

zkušenosti s elektrokoly od roku 2009

obvyklé doručení do 3 pracovních dnů

90% zboží ihned skladem

vstřícný přístup k zákazníkovi

stabilní a silná společnost

  • CYC PHOTON

    Extra kvalitní středový pohon ve formě elektrosady. Speciálně navržený pro vyznavače náročné horské cyklistiky. Vyznačuje se velmi snadnou a instalací na většinu jízdních kol včetně celoodpružených, nastavitelným nominálním výkonem od 250W do 750W, kroutícím momentem až 110 Nm, Navíc je vybavený snímačem kadence šlapání a snímačem kroutícího momentu. Váží pouhých 2.99 kg.

  • RM DYNAME 4.0

    Bezkonkurenční středový pohon DynaMe 4.0 druhé generace speciálně navržený pro elektrokola Rocky Mountain Powerplay. Maximální výkon až 770W a kroutící moment 108 Nm. Limity již nejsou v technice, ale pouze v jezdci.

  • SPORT DRIVE

    Plně integrovaný středový pohon s maximálním výkonem 500W, kroutícím momentem 90 Nm a účinností více jak 80%. Jezdec ocení nejenom výkon, ale také vyjímečně tichý provoz. Pohon Sport Drive nabízí vysoce kvalitní a přitom cenově dostupnou volbu mezi ostatními středovými pohony na trhu.