Dopřejte své baterii novou sílu

Neumožňuje již vaše baterie takové dojezdy na které jste byli zvyklí při pořízení elektrokola? Anebo s dojezdy baterie nejste od samého začátku spokojeni? Pak si nechte svojí baterii u nás repasovat a ušetřete více jak 1/3 z ceny nové baterie (obvykle nemusíte měnit držák baterie ani nabíječku). V případě baterií Bosch, BionX, Panasonic, BMZ (případně jiných "prémiových" výrobců), které rovněž repasujeme, ušetřená částka v některých případech může dosahovat až 1/2 z ceny nové baterie. Repasovat tyto baterie je možné pouze v případě, že BMS baterie je funkční, tedy není "zablokovaná". Baterie repasujeme výhradně značkovými články Samsung , Sony, LG a Panasonic.

Repase Li-Ion/Li-Pol baterií pro elektrokola

* zdroj fotografie e-pohon.cz


Provádíme servis baterií a pohonů BionX a Bosch. Repasi těchto baterií je možné provést pouze v případě funkční řídící elektroniky baterie (BMS). V opačném případě jsou možnosti opravy a ceny konzultovány se zákazníkem po prvotní diagnostice. I v případě neopravitelnosti nebo neschválení ceny za opravu je účtován servisní poplatek za diagnostiku ve výši 1500,- Kč včetně DPH.

Repase Li-Ion/Li-Pol baterií pro elektrokola

* zdroj fotografie e-pohon.cz

Doba repase baterie se řídí podle aktuálního vytížení výroby a obvykle je 10 - 14 dní. Záruka se nevzahuje na původní obal a elektroniku (BMS) baterie. Záruka na výrobní vady článků, jejich sestavení a připojení k původní elektronické jednotce (BMS) je 24 měsíců. V ceně je ekologická likvidace starých článků. Díky nejmodernějším článkům s vysokou energetickou hustotou je obvykle možné do většiny obalů (battery boxů) repasovat baterii s vyšší kapacitou, než je originální baterie elektrokola. S pomocí profi článků a důslednou kontrolou výroby dosahují repasované akumulátory zpravidla vyšší kvality a životnosti, než originál. Používáme články z oficiálního distribučního kanálu, je tedy zajištěna jejich "pravost" a správné skladování. Baterie repasujeme pomocí profesionálního zařízení a používáme výhradně kvalitní značkové články Samsung , Sony, LG a Panasonic, určené pro trakční pohon vozidel. Původní řídící elektronika baterie (BMS) je zachována, pokud není poškozená. Nová řídící elektronika není v ceně repase. V případě, že je řídící elektronika poškozená, popřípadě je-li baterie jinak poškozená, vždy o tomto stavu zákazníka informujeme. V ceně repase baterie je vždy kompletní výměna všech Li-ion/Li-Pol článků za nové značkové články Li-ion.

Testovací centrum

Vybrané produkty dlouhodobě testujeme a výsledky pravidelně publikujeme v časopise Electric Bike Action CZ.

Bezpečný nákup

zkušenosti s elektrokoly od roku 2009

obvyklé doručení do 3 pracovních dnů

90% zboží ihned skladem

vstřícný přístup k zákazníkovi

stabilní a silná společnost

  • SERVIS POHONŮ

    Provádíme odborný servis pohonných jednotek BAFANG BBS, BAFANG MAXDRIVE (M200, M300, M400, M410, M420, M500, M510 a M820), COMP DRIVE, VINKA, ROCKY MOUNTAIN DYNAME, SPORT DRIVE, BOSCH, CYC PHOTON a LIFT-MTB.

  • DIAGNOSTIKA

    Provádíme diagnostiku a aktualizaci software (po předešlé dohodě na počkání) pohonných systémů BOSCH eBIKE SYSTEMS, SHIMANO STEPS, BAFANG a SPORT DRIVE.

  • REPASE BATERIÍ

    Provádíme diagnostiku a ZÁTĚŽOVÉ TESTY BATERIÍ různých výrobců pro zjištění aktuální kapacity a možné proudové zátěže včetně protokolu a také REPASE BATERIÍ různých výrobců včetně možnosti navýšení kapacity.