Dopřejte své baterii novou sílu

Neumožňuje již vaše Li-Ion baterie takové dojezdy na které jste byli zvyklí při pořízení elektrokola? Anebo s dojezdy baterie nejste od samého začátku spokojeni? Pak si nechte svojí baterii u nás repasovat a ušetřete více jak 1/3 z ceny nové baterie (obvykle nemusíte měnit držák baterie ani nabíječku). V případě baterií Bosch, Yamaha nebo Shimano, které rovněž repasujeme, ušetřená částka v některých případech dosahuje více jak 1/2 z ceny nové baterie. Repasovat tyto baterie je možné pouze v případě, že BMS baterie je funkční, tedy není "zablokovaná". Baterie repasujeme výhradně značkovými články Panasonic, Sanyo, LG a Samsung.

Zašlete nám vaší poptávku a my vám rádi nabídneme vhodné řešení včetně naší cenové nabídky.

Testovací centrum

Vybrané produkty dlouhodobě testujeme a výsledky pravidelně publikujeme v časopise Electric Bike Action CZ.

Bezpečný nákup

zkušenosti s elektrokoly od roku 2009

obvyklé doručení do 3 pracovních dnů

90% zboží ihned skladem

vstřícný přístup k zákazníkovi

stabilní a silná společnost

  • CYC PHOTON

    Extra kvalitní středový pohon ve formě elektrosady. Speciálně navržený pro vyznavače náročné horské cyklistiky. Vyznačuje se velmi snadnou a instalací na většinu jízdních kol včetně celoodpružených, nastavitelným nominálním výkonem od 250W do 750W, kroutícím momentem až 110 Nm, Navíc je vybavený snímačem kadence šlapání a snímačem kroutícího momentu. Váží pouhých 2.99 kg.

  • RM DYNAME 4.0

    Bezkonkurenční středový pohon DynaMe 4.0 druhé generace speciálně navržený pro elektrokola Rocky Mountain Powerplay. Maximální výkon až 770W a kroutící moment 108 Nm. Limity již nejsou v technice, ale pouze v jezdci.

  • SPORT DRIVE

    Plně integrovaný středový pohon s maximálním výkonem 500W, kroutícím momentem 90 Nm a účinností více jak 80%. Jezdec ocení nejenom výkon, ale také vyjímečně tichý provoz. Pohon Sport Drive nabízí vysoce kvalitní a přitom cenově dostupnou volbu mezi ostatními středovými pohony na trhu.