• O NÁS
  • Záruční a pozáruční servis

Na všechny námi prodávané produkty, včetně elektrokol, poskytujeme záruku 24 měsíců, není-li stanoveno jinak (u vybraných modelů baterií může být záruční doba zkrácena). Během záruční doby poskytujeme službu v podobě bezplatného servisu v souladu s právními předpisy České republiky. Po uplynutí záruční doby na všechny naše produkty poskytujeme službu formou placeného pozáručního servisu, včetně repasí baterií.

Záruční a pozáruční servis

Provádíme servisní práce na všechny typy středových pohonů Bafang BBS (přestavbové sady BBS-01, BBS-02 a BBS-HD) a Bafang MaxDrive (Bafang M400) a také podle požadavků zákazníka programujeme středové pohony Bafang a nastavujeme ovládací jednotky (LCD a LED).

Od roku 2019 jsme oprávněni provádět pozáruční servis integrovaných středových pohonů Bosch eBike Systems včetně diagnostiky systému, ověření kapacity baterie a servisu pohonné jednotky Bosch Unit Drive včetně výměny opotřebených komponent.

Testovací centrum

Vybrané produkty dlouhodobě testujeme a výsledky pravidelně publikujeme v časopise Electric Bike Action CZ.

Bezpečný nákup

zkušenosti s elektrokoly od roku 2009

obvyklé doručení do 3 pracovních dnů

90% zboží ihned skladem

vstřícný přístup k zákazníkovi

stabilní a silná společnost

  • LIFT-MTB V4

    Unikátní středový pohon ve formě elektrosady, vyvíjený a vyráběný ve Francii. Speciálně navržený pro náročnou horskou cyklistiku typu eMTB. Vyznačuje se velmi snadnou a rychlou instalací, nominálním výkonem 250W, kroutícím momentem až 90 Nm, rychlostí až 50 km/h a váhou pouhých 3.2 kg.

  • RM DYNAME 4.0

    Bezkonkurenční středové pohony DynaMe 4.0 druhé generace speciálně navržené pro elektrokola Rocky Mountain Powerplay. Maximální výkon až 770W a kroutící moment 108 Nm. Limity již nejsou v technice, ale pouze v jezdci.

  • SPORT DRIVE

    Plně integrované středové pohony s maximálním výkonem 500W, kroutícím momentem 90 Nm a účinností více jak 80%. Jezdec ocení nejenom výkon, ale také vyjímečně tichý provoz. Pohony Sport Drive nabízí vysoce kvalitní a přitom cenově dostupnou volbu mezi ostatními středovými pohony na trhu.