• O NÁS
  • Záruční a pozáruční servis

Na všechny námi prodávané produkty, včetně elektrokol, poskytujeme záruku 24 měsíců, není-li stanoveno jinak (u vybraných modelů baterií může být záruční doba zkrácena). Během záruční doby poskytujeme službu v podobě bezplatného servisu v souladu s právními předpisy České republiky. Po uplynutí záruční doby na všechny naše produkty poskytujeme službu formou placeného pozáručního servisu, včetně repasí baterií.

Záruční a pozáruční servis

Provádíme servisní práce na všechny typy středových pohonů Bafang BBS (přestavbové sady BBS-01, BBS-02 a BBS-HD) a Bafang MaxDrive (Bafang M400) a také podle požadavků zákazníka programujeme středové pohony Bafang a nastavujeme ovládací jednotky (LCD a LED).

Od roku 2019 jsme oprávněni provádět pozáruční servis integrovaných středových pohonů Bosch eBike Systems včetně diagnostiky systému, ověření kapacity baterie a servisu pohonné jednotky Bosch Unit Drive včetně výměny opotřebených komponent.

Testovací centrum

Vybrané produkty dlouhodobě testujeme a výsledky pravidelně publikujeme v časopise Electric Bike Action CZ.

Bezpečný nákup

zkušenosti s elektrokoly od roku 2009

obvyklé doručení do 3 pracovních dnů

90% zboží ihned skladem

vstřícný přístup k zákazníkovi

stabilní a silná společnost

  • SERVIS POHONŮ

    Provádíme odborný servis pohonných jednotek BAFANG BBS, BAFANG MAXDRIVE (M200, M300, M400, M410, M420, M500, M510 a M820), COMP DRIVE, VINKA, ROCKY MOUNTAIN DYNAME, SPORT DRIVE, BOSCH, CYC PHOTON a LIFT-MTB.

  • DIAGNOSTIKA

    Provádíme diagnostiku a aktualizaci software (po předešlé dohodě na počkání) pohonných systémů BOSCH eBIKE SYSTEMS, SHIMANO STEPS, BAFANG a SPORT DRIVE.

  • REPASE BATERIÍ

    Provádíme diagnostiku a ZÁTĚŽOVÉ TESTY BATERIÍ různých výrobců pro zjištění aktuální kapacity a možné proudové zátěže včetně protokolu a také REPASE BATERIÍ různých výrobců včetně možnosti navýšení kapacity.