• O NÁS
  • Záruční a pozáruční servis

Na všechny námi prodávané produkty, včetně elektrokol, poskytujeme záruku 24 měsíců, není-li stanoveno jinak (u vybraných modelů baterií může být záruční doba zkrácena). Během záruční doby poskytujeme službu v podobě bezplatného servisu v souladu s právními předpisy České republiky. Po uplynutí záruční doby na všechny naše produkty poskytujeme službu formou placeného pozáručního servisu, včetně repasí baterií.

Záruční a pozáruční servis

Provádíme servisní práce na všechny typy středových pohonů Bafang BBS (přestavbové sady BBS-01, BBS-02 a BBS-HD) a Bafang MaxDrive (Bafang M400) a také podle požadavků zákazníka programujeme středové pohony Bafang a nastavujeme ovládací jednotky (LCD a LED).

Od roku 2019 jsme oprávněni provádět pozáruční servis integrovaných středových pohonů Bosch eBike Systems včetně diagnostiky systému, ověření kapacity baterie a servisu pohonné jednotky Bosch Unit Drive včetně výměny opotřebených komponent.

Testovací centrum

Vybrané produkty dlouhodobě testujeme a výsledky pravidelně publikujeme v časopise Electric Bike Action CZ.

Bezpečný nákup

zkušenosti s elektrokoly od roku 2009

obvyklé doručení do 3 pracovních dnů

90% zboží ihned skladem

vstřícný přístup k zákazníkovi

stabilní a silná společnost

  • CYC PHOTON

    Extra kvalitní středový pohon ve formě elektrosady. Speciálně navržený pro vyznavače náročné horské cyklistiky. Vyznačuje se velmi snadnou a instalací na většinu jízdních kol včetně celoodpružených, nastavitelným nominálním výkonem od 250W do 750W, kroutícím momentem až 110 Nm, Navíc je vybavený snímačem kadence šlapání a snímačem kroutícího momentu. Váží pouhých 2.99 kg.

  • RM DYNAME 4.0

    Bezkonkurenční středový pohon DynaMe 4.0 druhé generace speciálně navržený pro elektrokola Rocky Mountain Powerplay. Maximální výkon až 770W a kroutící moment 108 Nm. Limity již nejsou v technice, ale pouze v jezdci.

  • SPORT DRIVE

    Plně integrovaný středový pohon s maximálním výkonem 500W, kroutícím momentem 90 Nm a účinností více jak 80%. Jezdec ocení nejenom výkon, ale také vyjímečně tichý provoz. Pohon Sport Drive nabízí vysoce kvalitní a přitom cenově dostupnou volbu mezi ostatními středovými pohony na trhu.