Extra silný středový pohon. Napětí od 36V do 52V. Kroutící moment až 150 Nm. Nominální výkon 250W až 1500W. Maximální výkon až 2500W. Tlakový sensor.

Středový pohon CYC Stealth X1 G3

Novinka
0 - Hodnocení
Kód produktu: CYC-STEALTH-X1-G3
Značka: CYC MOTOR
Ušetříte: 0% (9,- Kč)
Cena bez DPH: 23 130,94 Kč
Cena s DPH 27 999,- Kč 27 990,- Kč
Displej:
Kliky:
Převodník:
Osa:
Akcelerátor:
Dostupnost: Na objednávku
Množství:
ks
Dotaz k produktu

CYC Stealth X1 G3 je extra silný středový pohon ve formě elektrosady, vyvíjený a vyráběný společností CYC Motor, který je speciálně navržený pro náročnou horskou cyklistiku typu eMTB provozovanou především mimo pozemní komunikace. Vyznačuje se velmi snadnou a rychlou instalací, nominálním výkonem od 250W do 1500W, maximálním výkonem až 2500W, kroutícím momentem až 150 Nm, neomezenou rychlostí a váhou pouhých 2.7 kg. Jste-li majitelem "drahého" trailového, endurového nebo sjezdového kola, elektrosada CYC Stealth X1 G3 je pro vás tím ideálním řešením. Elektrosada CYC Stealth X1 G3 za pouhých 10 minut promění vaše kolo ve velmi lehké a zároveň kvalitní eMTB. Principiálně se jedná o obdobu středových pohonů DynaMe, které jsou používané na legendárních elektrokolech Rocky Mountain Powerplay.

Středový pohon CYC Stealth X1 G3 se instaluje na místo šlapacího středu a proto je kompatibilní s většinou jízdních kol s klasickým závitovým středovým složením typu BSA (délka 68 - 83 mm) nebo také se středovým složením typu PF (délka 92  mm + adaptéry středové osy). Díky takovému umístění je elektrokolo ideálně vyvážené, má v porovnání s jinými pohony výborný průchod terénem a vzhledem k nízko položenému těžišti má skvělé jízdní vlastnosti jak na silnici, tak i v terénu. Středový pohon CYC Stealth X1 G3 nabízí nejenom vysoký nominální výkon až 1500W (maximální až 2000W) a točivý moment až 150 Nm, ale také efektivně řízený provoz (možnost individálního nastavení pomocí mobilní aplikace CYC Ride Control App), díky čemuž je tento středový pohon vhodný předevšímpro sportovně založené vyznaveče náročné eMTB. Instalace středového pohonu CYC Stealth X1 G3 je velice jednoduchá - nejprve nahradíte stávající středové složení (šlapací střed) a kliky pohonnou jenotkou CYC Stealth X1. Následně na rám připevníte baterii, na řidítka umístíte ovládací jednotku, na zadní stavbu rámu umístíte snímač rychlosti a nakonec vše mezi sebou propojíte.

Aplikace CYC Ride Controll App
CYC RIDE CONTROL APP
Nejnovější řídící jednotka CYC X6 je navržena tak, aby vám poskytla maximální možnou svobodu. Interní CYC Firmware optimalizuje zážitek z ovládání středového pohonu CYC Stealth X1 G3. Ve spojení s mobilní aplikací CYC Ride Control App máte všechny možnosti nastavení na dosah ruky a můžete je využít naplno. Výrobce si klade za cíl poskytnout vám nejlepší zážitek z jízdy. V mobilní aplikaci CYC Ride Control App si můžete přizpůsobit jízdní vlastnosti pohonu (výkonostní mapu pohonu) tak, aby maximálně vyhovovaly vašemu stylu jízdy. Mobilní aplikace CYC Ride Control App zároveň "zrcadlí" ovládací jednotku.

Středový pohon CYC Stealth X1 Gen 3

Snímač kroutícího momentu CYC Torque Sensor
CYC TORQUE SENSING TECHNOLOGY
Patentovaná technologie snímání kroutícího (točivého) momentu CYC Torque Sensing Technology v současné době nabízí jednu z nejlepších citlivostí dávkování síly pohonu tlakem na pedály. Snímač kroutícího momentu CYC Torque Sensor v kombinaci s algoritmem CYC PAS Firmware umožňující individuální nastavení parametrů (snímače kroutícího momentu a snímače kadence šlapání) a robustní konstrukcí pohonu včetně jeho upevnění do rámu (trubky středového složení), zajišťuje okamžitou reakci na šplapání jezdce a současně velmi intuitivní asistenci pohonu.

Středový pohon CYC Stealth X1 Gen 3

Ovládací jednotka CYC WS102 Display
OVLÁDACÍ JEDNOTKA CYC WS102 DISPLAY
Kompaktní monochromatický OLED Display s vysokým jasem a kontrastem. Minimalistický design. Integrované ovládání. Umístění na levou nebo pravou stranu řidítek. Tři režimy asistence včetně funkce Walk pro tlačení. Pomocí mobilní aplikace možnost přepínání mezi jízdními režimy Street a Race. Zaznamenává základní statistiku jízdy. Bezdrátová funkce Bluetooth. Komunikace s mobilní aplikací CYC Ride Controll App. Rozměr 63 x 21 x 9 mm (výška x šířka x tloušťka). Velikost OLED 1.3". Rozlišení 64 x 128 pixelů. Napětí 36V, 48V nebo 52V. Vodotěsnost IP65.
Ovládací jednotka CYC DS103 Display
OVLÁDACÍ JEDNOTKA CYC DS103 DISPLAY
Multifunkční barevný LCD Display s vysokým jasem a kontrastem. Dálkové ovladání propojené kabelem. Umístění na střed řidítek. USB konektor pro nabíjení různých mobilních zařízení. Tři režimy asistence včetně funkce Walk pro tlačení. Pomocí mobilní aplikace možnost přepínání mezi jízdními režimy Street a Race. Zaznamenává kompletní statistiku jízdy. Bezdrátová funkce Bluetooth. Komunikace s mobilní aplikací CYC Ride Controll App. Rozměr 90.6 x 60.8 x 6.2 mm (výška x šířka x tloušťka). Velikost LCD 3.5". Rozlišení 480 x 320 pixelů. Napětí 36V, 48V nebo 52V. Vodotěsnost IP65.

Baterie vhodné pro "napájení" středového pohonu CYC Stealth X1 G3 je možné připevnit na spodní rámovou trubku - rámové baterie nebo zavěsit na horní rámovou trubku případně na jiné místo na rámu - brašnové baterie. V naší on-line nabídce naleznete baterie o kapacitě od 416 Wh do 1134 Wh (napětí 48V nebo 52V). Tímto řešením zachováte optimální těžiště elektrokola a navíc dosáhnete jeho velmi nízké hmotnosti. Baterie není součástí středového pohonu CYC Stealth X1 G3, jedná se o volitelnou položku.
 
 

HLAVNÍ VÝHODY STŘEDOVÉHO POHONU CYC STEALTH X1 G3

       - nastavitelný nominální výkon od 250W do 1500W (maximální výkon dosahuje až 2500W)

       - nízká váha pouhých 2.7 kg (pohonná jednotka)

       - prémiová kvalita zpracování

       - ideální řetězová linka

       - kompaktnost

       - vysoká světlá výška mezi pohonem a zemí (ideální rozložení váhy)

       - dokonalá voděodolnost IP66

       - velmi tichý provoz

       - extra vysoký kroutící moment 150 Nm

       - velmi citlivý snímač kadence šlapání a kroutícího momentu

       - mobilní aplikace CYC Ride Control App s možností změny nastavení parametrů pohonu

       - snadná instalace na většinu jízdních kol včetně celoodpružených (modulární konstrukce)

       - vysoká kadence šlapání až 300 RPM (maximální otáčky za minutu)

       - kompatibilita s bateriemi o napětí 36V, 48V nebo 52V

       - extra tuhé kliky CYC ISIS Crank Arm Set o délce 165 mm nebo 175 mm

       - středová osa CYC ISIS Central Axis o délce BSA 68 - 83 mm nebo PF 92 mm

       - volitelný převodník CYC ChainRing & Sprocket Set 32T/53T nebo 38T/63T

       - volitelná ovládací jednotka CYC WS102 Display nebo CYC DS103 Display

       - vysoká životnost a odolnost (snadná servisovatelnost a dostupnost náhradních dílů)

CYC Stealth X1 G3 je špičkový, vysoce výkonný a zároveň velmi lehký středový pohon v podobě elektrosady. Právem se řadí mezi nejvýkonnější dostupné středové pohony nejenom na našem, ale prakticky na světovém trhu. Tento pohon zachovává na každém kole dokonalou řetězovou linku a je dostatečně vysoko od země a to dokonce i na moderních celoodpružených kolech se "zakřivenou" spodní rámovou trubkou. Díky dokonale vyladěnému snímáči točivého momentu a snímači kadence šlapání poskytuje výkon při frekvenci šlapání, kterou si jezdec sám zvolí. Středový pohon CYC Stealth X1 G3 je všestranný a pasuje na 95 % typů rámů, včetně rámů z karbonu. Jeho parametry je možné nastavit tak, aby odpovídaly normě EPAC pro provoz na pozemních komunikacích a současně v terénu poskytval jezdci nekompromisní výkon až 2000W a kroutící moment až 150 Nm.
Středový pohon CYC Stealth X1 G3Středový pohon CYC Stealth X1 G3
TESTOVACÍ ELEKTROKOLA SE STŘEDOVÝM POHONEM CYC STEALTH X1 G3

Pro sezónu 2023/2024 jsme pro vás připravili testovací endurové elektrokolo ARC8 Extra s extra silným středovým pohonem CYC Stealth X1 G3, které si u nás můžete po předešlé dohodě vyzkoušet.

Testovací elektrokolo ARC8 Extra CYC Stelth X1 G3

Testovací elektrokolo ARC8 Extra CYC Stealth X1 G3

- navržené pro extra náročné terénní jezdce
- extra silný středový pohon CYC Stealth X1 G3
- nominální výkon 250W (maximální až 2500W), kroutící moment až 150 Nm
- desetirychlostní přehazovačkové řazení (1 x 10 rychlostí)
- zdvih vidlice 170 mm, zdvih tlumiče 160 mm
- baterie o kapacitě 420 Wh nebo 780 Wh (napětí 52V)
- velikost rámu M (výška postavy 165 - 180 cm)
- v současné době dostupné
Parametry

Parametr Hodnota
Nominální výkon pohonu od 250W do 1500W (nastavitelný pomocí mobilní aplikace CYC Ride Control App)
Kroutící moment pohonu 150 Nm
Hlučnost pohonu 50 dB
Typ pohonu CYC Stealth X1 G3 (středový pohon)
Napětí pohonu 36V, 48V nebo 52V (nastavitelné)
Maximální výkon pohonu 2000W
Maximální rychlost asistence pohonu 25 km/h (možnost neomezeného nastavení pro jízdu mimo pozemní komunikace)
Otáčky pohonu 300 RPM (maximální otáčky za minutu)
Proud pohonu až 90A (maximální proud baterie až 40A)
Systém asistence pohonu Pedelec (snímač kadence šlapání, snímač kroutícího momentu, snímač rychlosti) nebo akcelerační páčka (řídící jednotka CYC X6)
Rozměr středové osy pohonu CYC Central Axis ISIS (BSA 68 - 83 mm nebo BB92, BB30/PF30 + adaptér), Q-Factor 190 mm
Hmotnost pohonu 2.7 kg (pohonná jednotka), 465 gramů (kliky 175 mm), 354 gramů (středová osa BSA 68 - 83 mm), 981 gramů (převodník 32T/53T)
Převodník pohonu CYC ChainRing & Sprocket Set 32T/53T nebo 38T/63T
Ovládací jednotka pohonu CYC SW102 Display (na levé nebo pravé straně řidítek) nebo CYC DS103 Display (na středu řidítek + dálkový ovladač)
Počet režimů asistence ovládací jednotky 3 až 9 (včetně funkce pro tlačení Walk a režimu bez asistence Off)
Baterie pohonu volitelná o napětí 36V, 48V nebo 52V (není součástí balení)
Příslušenství pohonu kliky CYC ISIS Crank Arm Set (délka 165 mm nebo 175 mm)
Poznámka snímač rychlosti, snímač kadence šlapání, snímač kroutícího momentu, bezdrátová funkce Bluetooth, CYC Ride Controll App

Prozatím nebyl přidán žádný komentář ...

Přidat recenzi

Hodnocení:

Nejhorší: Nejlepší:
Zadejte prosím komentář o počtu znaků....( min. 10, max. 500 )

Kontrolní výpočet (ochrana proti SPAM-u):

Testovací centrum

Vybrané produkty dlouhodobě testujeme a výsledky pravidelně publikujeme v časopise Electric Bike Action CZ.

Bezpečný nákup

zkušenosti s elektrokoly od roku 2009

obvyklé doručení do 3 pracovních dnů

90% zboží ihned skladem

vstřícný přístup k zákazníkovi

stabilní a silná společnost

  • SERVIS POHONŮ

    Provádíme odborný servis pohonných jednotek BAFANG BBS, BAFANG MAXDRIVE (M200, M300, M400, M410, M420, M500, M510 a M820), COMP DRIVE, VINKA, ROCKY MOUNTAIN DYNAME, SPORT DRIVE, BOSCH, CYC PHOTON a LIFT-MTB.

  • DIAGNOSTIKA

    Provádíme diagnostiku a aktualizaci software (po předešlé dohodě na počkání) pohonných systémů BOSCH eBIKE SYSTEMS, SHIMANO STEPS, BAFANG a SPORT DRIVE.

  • REPASE BATERIÍ

    Provádíme diagnostiku a ZÁTĚŽOVÉ TESTY BATERIÍ různých výrobců pro zjištění aktuální kapacity a možné proudové zátěže včetně protokolu a také REPASE BATERIÍ různých výrobců včetně možnosti navýšení kapacity.