Případné reklamace vyřídíme v souladu platnými právními předpisy (Občanský zákoník - fyzické osoby, Obchodní zákoník - právnické osoby). Na veškeré zboží se vztahuje zákonná záruční lhůta 24 měsíců, není-li u výrobku uvedeno jinak.

Nárok na uplatnění záruky může zaniknout, pokud:

 1. výrobek byl poškozen při přepravě (zjevné poškození zboží nebo jeho obalu je třeba ihned řešit s dopravcem, zákazník není povinen zboží od dopravce převzít)
 2. výrobek byl poškozen neodbornou instalací nebo zacházením a obsluhou prováděnou v rozporu s uživatelským návodem (pokud u výrobku existuje)
 3. výrobek byl používán v podmínkách, které neodpovídaly parametrům a požadavkům uvedeným v dokumentaci (pokud u výrobku existuje)
 4. výrobek byl poškozen působením živlů
 5. výrobek byl poškozen nadměrným zatěžováním nebo používáním v rozporu s podmínkami uvedenými v dokumentaci (pokud u výrobku existuje)
 6. výrobek byl poškozen v důsledku zapojení do elektrické sítě, která neodpovídá příslušné ČSN

Postup při reklamaci

 1. informujte nás o reklamaci telefonicky, e-mailem nebo na adrese naší provozovny
 2. zboží zašlete jako doporučený balík nebo osobně doručte na adresu naší provozovny
 3. do zásilky uveďte důvod reklamace a přiložte kopii daňového dokladu

Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději však do 30 dnů od jejího vzniku.

Odstoupení od smlouvy

Kupující má dle §53 odst. 6 zák. č. 40/1964 Sb. (obč. Zák.), právo odstoupit od kupní smlouvy do 14-ti dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží bez známek používání nebo opotřebení, v původním obalu poslat zpět v uvedené lhůtě. Po navrácení zboží, prodávající zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku za zboží předem dohodnutým způsobem. Náklady spojené s dopravou prodejce nevrací.

Testovací centrum

Vybrané produkty dlouhodobě testujeme a výsledky pravidelně publikujeme v časopise Electric Bike Action CZ.

Bezpečný nákup

zkušenosti s elektrokoly od roku 2009

obvyklé doručení do 3 pracovních dnů

90% zboží ihned skladem

vstřícný přístup k zákazníkovi

stabilní a silná společnost

 • CYC PHOTON

  Extra kvalitní středový pohon ve formě elektrosady. Speciálně navržený pro vyznavače náročné horské cyklistiky. Vyznačuje se velmi snadnou a instalací na většinu jízdních kol včetně celoodpružených, nastavitelným nominálním výkonem od 250W do 750W, kroutícím momentem až 110 Nm, Navíc je vybavený snímačem kadence šlapání a snímačem kroutícího momentu. Váží pouhých 2.99 kg.

 • RM DYNAME 4.0

  Bezkonkurenční středový pohon DynaMe 4.0 druhé generace speciálně navržený pro elektrokola Rocky Mountain Powerplay. Maximální výkon až 770W a kroutící moment 108 Nm. Limity již nejsou v technice, ale pouze v jezdci.

 • SPORT DRIVE

  Plně integrovaný středový pohon s maximálním výkonem 500W, kroutícím momentem 90 Nm a účinností více jak 80%. Jezdec ocení nejenom výkon, ale také vyjímečně tichý provoz. Pohon Sport Drive nabízí vysoce kvalitní a přitom cenově dostupnou volbu mezi ostatními středovými pohony na trhu.