• Středové pohony CYC Motor


CYC Motor je inovativní společnost sídlící v Hong Kongu, která vyrábí středové pohony v podobě elektrosad. Ty jsou mezi uživateli známi vysokým výkonem, propracovaným snímačem kroutícího momentu a snadnou ovladatelností.CYC Motor jsou extra kvalitní středové pohony v podobě elektosad, které posouvají pomyslnou laťku kvality zpracování, jízdních vlastností a univerzálnosti ještě výše a to nejenom v kategorii přestavbových sad, ale současně i v kategorii " továrních" středových pohonů. Středové pohony CYC Motor mají velmi jemně vyladěnou odezvu na šlapání tak, aby splnily požadavky i těch nejnáročnějších cyklistů, tedy především eMTB bikerů. Kromě toho vytváří nový "precedens" pro výkon a tichost lehkých středovéch pohonů. Středové pohony CYC Motor díky své unikátní konstrukci zaručují ideální řetězovou linku prakticky na jakémkoli jízdní kole (včetně celoodpružených) a současně velkou světlá výšku, tedy výšku pohonu od země. Díky dokonale vyladěnému snímači kroutícího momentu a snímači kadence šlapání poskytují "ohromující" výkon při frekvenci šlapání, kterou si zvolí jezdec (především pak při nízké kadenci šlapání) a současně velice citlivě reagují na tlak do pedálů.


Společnost Elektrokola s.r.o. je od roku 2023 výhradním distributorem pro Českou republiku a Slovenskou republiku unikátních extra výkonných středových pohonů CYC MOTOR.    

Testovací centrum

Vybrané produkty dlouhodobě testujeme a výsledky pravidelně publikujeme v časopise Electric Bike Action CZ.

Bezpečný nákup

zkušenosti s elektrokoly od roku 2009

obvyklé doručení do 3 pracovních dnů

90% zboží ihned skladem

vstřícný přístup k zákazníkovi

stabilní a silná společnost

  • SERVIS POHONŮ

    Provádíme odborný servis pohonných jednotek BAFANG BBS, BAFANG MAXDRIVE (M200, M300, M400, M410, M420, M500, M510 a M820), COMP DRIVE, VINKA, ROCKY MOUNTAIN DYNAME, SPORT DRIVE, BOSCH, CYC PHOTON a LIFT-MTB.

  • DIAGNOSTIKA

    Provádíme diagnostiku a aktualizaci software (po předešlé dohodě na počkání) pohonných systémů BOSCH eBIKE SYSTEMS, SHIMANO STEPS, BAFANG a SPORT DRIVE.

  • REPASE BATERIÍ

    Provádíme diagnostiku a ZÁTĚŽOVÉ TESTY BATERIÍ různých výrobců pro zjištění aktuální kapacity a možné proudové zátěže včetně protokolu a také REPASE BATERIÍ různých výrobců včetně možnosti navýšení kapacity.