• Cyklodoplňky BBB Parts

Vybavte si své elektrokolo značkovými a zároveň cenově dostupnými cyklodoplňky od holanské společnosti BBB. V naší široké nabídce kromě "spotřebních dílů" speciálně navržených pro elektrokola (řetězy, kazety, převodníky nebo třeba brzdové destičky a brzdové botky), naleznete také vše, co vám zpříjemní čas v sedle vašeho elektrokola (sportovní brýle, přilby, brašny a brašničky nebo ucelenou řadu cyklooblečení). Aktuální nabídku cyklodoplňků BBB, čítající více jak 1500 produktů, naleznete na našich internetových stránkách.

Testovací centrum

Vybrané produkty dlouhodobě testujeme a výsledky pravidelně publikujeme v časopise Electric Bike Action CZ.

Bezpečný nákup

zkušenosti s elektrokoly od roku 2009

obvyklé doručení do 3 pracovních dnů

90% zboží ihned skladem

vstřícný přístup k zákazníkovi

stabilní a silná společnost

  • LIFT-MTB V4

    Unikátní středový pohon ve formě elektrosady, vyvíjený a vyráběný ve Francii. Speciálně navržený pro náročnou horskou cyklistiku typu eMTB. Vyznačuje se velmi snadnou a rychlou instalací, nominálním výkonem 250W, kroutícím momentem až 90 Nm, rychlostí až 50 km/h a váhou pouhých 3.2 kg.

  • RM DYNAME 4.0

    Bezkonkurenční středové pohony DynaMe 4.0 druhé generace speciálně navržené pro elektrokola Rocky Mountain Powerplay. Maximální výkon až 770W a kroutící moment 108 Nm. Limity již nejsou v technice, ale pouze v jezdci.

  • SPORT DRIVE

    Plně integrované středové pohony s maximálním výkonem 500W, kroutícím momentem 90 Nm a účinností více jak 80%. Jezdec ocení nejenom výkon, ale také vyjímečně tichý provoz. Pohony Sport Drive nabízí vysoce kvalitní a přitom cenově dostupnou volbu mezi ostatními středovými pohony na trhu.