• Cyklodoplňky BBB Parts

Vybavte si své elektrokolo značkovými a zároveň cenově dostupnými cyklodoplňky od holanské společnosti BBB. V naší široké nabídce kromě "spotřebních dílů" speciálně navržených pro elektrokola (řetězy, kazety, převodníky nebo třeba brzdové destičky a brzdové botky), naleznete také vše, co vám zpříjemní čas v sedle vašeho elektrokola (sportovní brýle, přilby, brašny a brašničky nebo ucelenou řadu cyklooblečení). Aktuální nabídku cyklodoplňků BBB, čítající více jak 1500 produktů, naleznete na našich internetových stránkách.

Testovací centrum

Vybrané produkty dlouhodobě testujeme a výsledky pravidelně publikujeme v časopise Electric Bike Action CZ.

Bezpečný nákup

zkušenosti s elektrokoly od roku 2009

obvyklé doručení do 3 pracovních dnů

90% zboží ihned skladem

vstřícný přístup k zákazníkovi

stabilní a silná společnost

  • SERVIS POHONŮ

    Provádíme odborný servis pohonných jednotek BAFANG BBS, BAFANG MAXDRIVE (M200, M300, M400, M410, M420, M500, M510 a M820), COMP DRIVE, VINKA, ROCKY MOUNTAIN DYNAME, SPORT DRIVE, BOSCH, CYC PHOTON a LIFT-MTB.

  • DIAGNOSTIKA

    Provádíme diagnostiku a aktualizaci software (po předešlé dohodě na počkání) pohonných systémů BOSCH eBIKE SYSTEMS, SHIMANO STEPS, BAFANG a SPORT DRIVE.

  • REPASE BATERIÍ

    Provádíme diagnostiku a ZÁTĚŽOVÉ TESTY BATERIÍ různých výrobců pro zjištění aktuální kapacity a možné proudové zátěže včetně protokolu a také REPASE BATERIÍ různých výrobců včetně možnosti navýšení kapacity.