• O NÁS
  • Odborné články a testy

Od roku 2016 jsme redaktory u nás jediného magazínu speciálně zaměřeného na elektrokola Electric Bike Actinon CZ. V prvním ročníku časopisu jsme publikovali šestidílný seriál článků zaměřených na elektrifikace jízdních kol pohony různých výrobců. V druhém ročníku jsme přispívali především články zaměřenými na středové pohony Bafang BBS a Bafang MaxDrive a krátkými testy produktů BBB. Ve třetím ročníku v publikaci těchto článků pokračujeme a také přidáváme články pro vyznavače horské elektrocyklistiky zaměřené na zajímavá místa.

Odborné články a testy publikované v magazínu Electric Bike Action CZ

Všechny články jsou převzaté z časopisu Electric Bike Action CZ a následně publikované na našich internetových stránkách Achillesbike.cz. Články jsou publikované s laskavým svolením majitele časopisu Electric Bike Action CZ. Bez našeho písemného souhlasu není možné tyto články publikovat na jiných internetových stránkách, sociálních méndiích ani v tištěné podobě. Od roku 2023 tento časopis změnil název na Electric Bike. Máte-li zájem o tištěnou podobu jakéhokoli čísla časopisu, napište nám, rádi vám ho zašleme za cenu 99,- Kč + poštovné.

Testovací centrum

Vybrané produkty dlouhodobě testujeme a výsledky pravidelně publikujeme v časopise Electric Bike Action CZ.

Bezpečný nákup

zkušenosti s elektrokoly od roku 2009

obvyklé doručení do 3 pracovních dnů

90% zboží ihned skladem

vstřícný přístup k zákazníkovi

stabilní a silná společnost

  • SERVIS POHONŮ

    Provádíme odborný servis pohonných jednotek BAFANG BBS, BAFANG MAXDRIVE (M200, M300, M400, M410, M420, M500, M510 a M820), COMP DRIVE, VINKA, ROCKY MOUNTAIN DYNAME, SPORT DRIVE, BOSCH, CYC PHOTON a LIFT-MTB.

  • DIAGNOSTIKA

    Provádíme diagnostiku a aktualizaci software (po předešlé dohodě na počkání) pohonných systémů BOSCH eBIKE SYSTEMS, SHIMANO STEPS, BAFANG a SPORT DRIVE.

  • REPASE BATERIÍ

    Provádíme diagnostiku a ZÁTĚŽOVÉ TESTY BATERIÍ různých výrobců pro zjištění aktuální kapacity a možné proudové zátěže včetně protokolu a také REPASE BATERIÍ různých výrobců včetně možnosti navýšení kapacity.