• Články
  • Prestižní ocenění For Bikes Grand Prix 2022

Elektrokolo Rock Machine Storm INT e90-29 Unisex Touring získalo prestižní ocenění Grand Prix a obsadilo celkově druhé místo jako nejlepší elektrokolo For Bikes 2022. Odbornou porotu veletrhu zaujal nejenom vlastní silný pohonný systém Sport Drive, ale především pak koncept rámu bez horní rámové trubky označený  "easy entry" a dokonale "zapracovaná" kompletní výbava tohoto nízkonástupového horského elektrokola.


For Bikes -Grand Prix 2022

Moderní horské elektrokolo Rock Machine Storm INT e90-29 Unisex Touring je vybavené silným středovým pohonem Sport Drive. Nízkonástupový rám typu Mono Tube vyrobený ze slitiny Alu s vnitřním vedením kabeláže je vylepšený o Fun Ride Geometry, která je navržená pro sportovní jízdu. Středový pohon Sport Drive s maximálním výkonem až 500W a vysokým kroutícím momentem 90 Nm vyniká nízkou hmotností a tichým chodem. V kombinaci s integrovanou baterií Sport Drive o kapacitě 504 Wh umožňuje asistovaný dojezd na jedno nabití až 100 kilometrů.


Pohonný systém Sport Drive je navržený tak, aby pokryl všechny vaše potřeby a také vám otevřel nové příležitosti. K vytvoření "kompletního balíčku" se systém Sport Drive opírá o tři základní části - extra silný středový pohon, integrovanou baterii a snadno ovladatelný displej. V kombinaci s řídící jednotkou nové generace všechny komponenty mezi sebou dokonale spolupracují. Vše "završuje" inovativní 8-mi rychlostní řadící systém microSHIFT Acolyte s vysokým rozsahem převodů 350%. Výsledkem je kultivovaný, tichý a v neposlední řadě také plynulý provoz.  Navíc je elektrokolo Rock Machine Storm INT e90-29 Unisex Touring vybavené pro každodenní dojíždění za každého počasí a pro dlouhé víkendové výlety - blatníky, zadním nosičem AVS, předním světlem AXA Blueline 30, zadním světlem Spanninga Pling, stojánkem, chráničem převodníku, zvonkem a v neposlední řadě také praktický integrovaným zámkem AXA Victory.

Testovací centrum

Vybrané produkty dlouhodobě testujeme a výsledky pravidelně publikujeme v časopise Electric Bike Action CZ.

Bezpečný nákup

zkušenosti s elektrokoly od roku 2009

obvyklé doručení do 3 pracovních dnů

90% zboží ihned skladem

vstřícný přístup k zákazníkovi

stabilní a silná společnost

  • SERVIS POHONŮ

    Provádíme odborný servis pohonných jednotek BAFANG BBS, BAFANG MAXDRIVE (M200, M300, M400, M410, M420, M500, M510 a M820), COMP DRIVE, VINKA, ROCKY MOUNTAIN DYNAME, SPORT DRIVE, BOSCH, CYC PHOTON a LIFT-MTB.

  • DIAGNOSTIKA

    Provádíme diagnostiku a aktualizaci software (po předešlé dohodě na počkání) pohonných systémů BOSCH eBIKE SYSTEMS, SHIMANO STEPS, BAFANG a SPORT DRIVE.

  • REPASE BATERIÍ

    Provádíme diagnostiku a ZÁTĚŽOVÉ TESTY BATERIÍ různých výrobců pro zjištění aktuální kapacity a možné proudové zátěže včetně protokolu a také REPASE BATERIÍ různých výrobců včetně možnosti navýšení kapacity.