• Články
  • Prestižní ocenění For Bikes Grand Prix 2022

Elektrokolo Rock Machine Storm INT e90-29 Unisex Touring získalo prestižní ocenění Grand Prix a obsadilo celkově druhé místo jako nejlepší elektrokolo For Bikes 2022. Odbornou porotu veletrhu zaujal nejenom vlastní silný pohonný systém Sport Drive, ale především pak koncept rámu bez horní rámové trubky označený  "easy entry" a dokonale "zapracovaná" kompletní výbava tohoto nízkonástupového horského elektrokola.


For Bikes -Grand Prix 2022

Moderní horské elektrokolo Rock Machine Storm INT e90-29 Unisex Touring je vybavené silným středovým pohonem Sport Drive. Nízkonástupový rám typu Mono Tube vyrobený ze slitiny Alu s vnitřním vedením kabeláže je vylepšený o Fun Ride Geometry, která je navržená pro sportovní jízdu. Středový pohon Sport Drive s maximálním výkonem až 500W a vysokým kroutícím momentem 90 Nm vyniká nízkou hmotností a tichým chodem. V kombinaci s integrovanou baterií Sport Drive o kapacitě 504 Wh umožňuje asistovaný dojezd na jedno nabití až 100 kilometrů.


Pohonný systém Sport Drive je navržený tak, aby pokryl všechny vaše potřeby a také vám otevřel nové příležitosti. K vytvoření "kompletního balíčku" se systém Sport Drive opírá o tři základní části - extra silný středový pohon, integrovanou baterii a snadno ovladatelný displej. V kombinaci s řídící jednotkou nové generace všechny komponenty mezi sebou dokonale spolupracují. Vše "završuje" inovativní 8-mi rychlostní řadící systém microSHIFT Acolyte s vysokým rozsahem převodů 350%. Výsledkem je kultivovaný, tichý a v neposlední řadě také plynulý provoz.  Navíc je elektrokolo Rock Machine Storm INT e90-29 Unisex Touring vybavené pro každodenní dojíždění za každého počasí a pro dlouhé víkendové výlety - blatníky, zadním nosičem AVS, předním světlem AXA Blueline 30, zadním světlem Spanninga Pling, stojánkem, chráničem převodníku, zvonkem a v neposlední řadě také praktický integrovaným zámkem AXA Victory.

Testovací centrum

Vybrané produkty dlouhodobě testujeme a výsledky pravidelně publikujeme v časopise Electric Bike Action CZ.

Bezpečný nákup

zkušenosti s elektrokoly od roku 2009

obvyklé doručení do 3 pracovních dnů

90% zboží ihned skladem

vstřícný přístup k zákazníkovi

stabilní a silná společnost

  • CYC PHOTON

    Extra kvalitní středový pohon ve formě elektrosady. Speciálně navržený pro vyznavače náročné horské cyklistiky. Vyznačuje se velmi snadnou a instalací na většinu jízdních kol včetně celoodpružených, nastavitelným nominálním výkonem od 250W do 750W, kroutícím momentem až 110 Nm, Navíc je vybavený snímačem kadence šlapání a snímačem kroutícího momentu. Váží pouhých 2.99 kg.

  • RM DYNAME 4.0

    Bezkonkurenční středový pohon DynaMe 4.0 druhé generace speciálně navržený pro elektrokola Rocky Mountain Powerplay. Maximální výkon až 770W a kroutící moment 108 Nm. Limity již nejsou v technice, ale pouze v jezdci.

  • SPORT DRIVE

    Plně integrovaný středový pohon s maximálním výkonem 500W, kroutícím momentem 90 Nm a účinností více jak 80%. Jezdec ocení nejenom výkon, ale také vyjímečně tichý provoz. Pohon Sport Drive nabízí vysoce kvalitní a přitom cenově dostupnou volbu mezi ostatními středovými pohony na trhu.