• Články
  • Naše nabídka elektrokol Apache Bicycles 2020

Apache Bicycles zařadil do své nabídky elektrokola poprvé v roce 2008, tedy před více jak deseti lety. Za tu dobu se stal jedním z lídrů na trhu s elektrokoly nejen v České republice, ale prakticky v celé střední Evropě. Při vývoji elektrokol se zaměřuje především na jejich funkčnost a spolehlivost. Důraz přitom klade na přeciznost montáže a kvalitu. Většina používaných komponent tak pochází od renomovaných výrobců jako například Shimano, SR Suntour, Schwalbe, Ritchey, LG, Bosch, Bafang a nově také Comp Drive. Nelze než konstatovat, že modelová řada elektrokol Apache Bicycles prošla velkou inovací a navíc přibyly zcela nové modely horských a sportovních elektrokol.

Elektrokola Apache MX 2019

Horská a sportovní elektrokola Apache s označením MX

"oblíbená horská a sportovní elektrokola pro každodenní použití v terénu a zpevněných cestách"

Horská a sportovní elektrokol Apache s označením MX mají zcela přepracovaný rám z lehké slitiny Alu, částečně integrovanou baterii, barevou ovládací jednotkou a léty prověřený silný středový pohon Bafang MaxDrive s vysokým kroutícím momentem. Pohonná jednotka je v rámu uložena pod úhlem 40 stupňů, čímž bylo dosaženo nejen sportovnějšího vzezření, ale především lepší průchodnosti členitým terénem. Nastavení pohonu je možné díky "chytrému" softwaru snadno upravit. Na spodní trubce rámu je umístěná moderní baterie LG Li-Ion s kapacitou  36V/13 Ah (468 Wh) nebo 36V/16 Ah (576 Wh) a dojezdem až 160 km na jedno nabití. Kvalitní vzduchová vidlice s ovládáním z řidítek, přesné 10-ti rychlostní řazení i široké ráfky se postarají o to, abyste si jízdu terénem užili tak, jako nikdy předtím. S pomocí silného středového pohonu snadno zdoláte vše, co se vám odváží postavit do cesty.

Elektrokola Apache MX-I 2019

Horská a sportovní elektrokola Apache s označením MX-I

"ladnost a čistota tvaru rámu s integrovanou baterií a silným středovým pohonem"

Zcela nová řada horských a sportovních elektrokol Apache s označením MX-I má rám vyrobený z lehké slitiny Alu a integrovanou baterii LG Li-Ion o kapacitě 36V/16 Ah (576 Wh) nebo Panasonic Li-Ion o kapacitě 36V/17.5 Ah (630 Wh), která opticky splývá se spodní rámovou trubkou a vytváří tak čistý elegantní design, barevnou ovládací jednotku a léty prověřený silný středový pohon Bafang MaxDrive s vysokým kroutícím momentem. I v tomto případě je možné parametry pohonu díky "chytrému" softwaru snadno upravit. Integorvaná vysokokapacitní baterie umožňuje dojezd až 175 km na jedno nabití. Samozřejmostí je přední odpružená vidlice se zavíráním z korunky a spolehlivé 9-ti nebo 10-ti rychlostní řazení. Nechybí ani hydraulické kotoučové brzdy s brzdovými kotouči o průměru 180 mm, které elektrokolo bezpečně zastaví za každých okolností.

Elektrokola Apache Comp 2019

Horská a sportovní elektrokola Apache s označením Comp

"lehké řazení jako na běžném kole a bezkonkurenčně nízká váha"

Zcela nová řada horských a sportovních elektrokol Apache s označením Comp mají rám z lehké slitiny Alu, částečně integrovanou baterii a zcela nový integrovaný česko-japonský středový pohonem Comp Drive C18, který je při hmotnosti 2.9 kg o kilogram lehčí, než pohony konkurenčních značek. Pohon využívá patentovanou technologii Gear Sensor GSGI, která umožňuje plynulé a komfortní řazení a zároveň prodlužuje životnost celého řadícího systému. Na spodní rámové trubce je umístěná moderní baterie LG Li-Ion s kapacitou  36V/16 Ah (576 Wh) a dojezdem až 160 km na jedno nabití. Přesné 10-ti rychlostní řazení v kombinaci se snímačem řazení Gear Sensor GSGI zaručuje hladké řazení jako na běžném kole a  jezdec se tak může plně soustředit na svůj výkon. Nechybí ani spolehlivé hydraulické kotoučové brzdy s brzdovými kotouči o průměru 180 mm. O dokonalé splynutí jezdce s elektrokolem v jeden celek  se postarají i značkové gripy a sedlo Ergon, které jsou v této cenové relaci nadstandardem, stejně jako vzduchová vidlice s ovládáním z řidítek a s pevnou osou. Pomyslným bohusem je možnost propojení chytrého telefonu s ovládací jednoutkou pomocí speciální aplikace.

Elektrokola Apache Payat 2019

Trailová elektrokola Apache s označením Payat Comp

"snadná průchodnost terénem díky trailové geometrii, kombinaci kol 27.5"/29" a nízké váze"

Trailová elektrokola Apache Payat Comp jsou horkou novinkou z dílny Apache. Jsou vybavená novým česko-japonským středovým pohonem Comp Drive C18, který je při hmotnosti 2.9 kg o kilogram lehčí, než středové pohony konkurenčních značek. Tento pohon využívá patentovanou technologii Gear Sensor GSGI, která umožňuje plynulé a komfortní řazení a zároveň prodlužuje životnost celého řadícího systému. Moderní baterie LG Li-Ion s kapacitou  36V/16 Ah (576 Wh) je do rámu částečně integrovaná, což přináší oproti zcela integrované baterii další váhovou úsporu a proto Apache Payat Comp osloví především jezdce, kteří u elektrokola očekávají co nejnižší hmotnost. Každopádně tím největším pomyslným bonusem je bezesporu kombinace předního 29" kola a plusového zadního 27.5" kola. Spolu s trailovou geometrií rámu tato koncepce dodává elektrokolu na špičkové obratnosti, která jde ruku v ruce s vynikajícím výkonem pohonu Comp Drive C18. Ovládací jednotka s tlačítky pod řídítky zvyšuje komfort ovládání elektrokola a navíc umožňuje pomocí aplikace propojení s mobilním telefonem. Kromě záznamu trasy a jízdních dat je tak možné sledovat a vyhodnocovat i další zajímavé hodnoty v závislosti na profilu terénu a výkonu pohonu.

Testovací centrum

Vybrané produkty dlouhodobě testujeme a výsledky pravidelně publikujeme v časopise Electric Bike Action CZ.

Bezpečný nákup

zkušenosti s elektrokoly od roku 2009

obvyklé doručení do 3 pracovních dnů

90% zboží ihned skladem

vstřícný přístup k zákazníkovi

stabilní a silná společnost

  • CYC PHOTON

    Extra kvalitní středový pohon ve formě elektrosady. Speciálně navržený pro vyznavače náročné horské cyklistiky. Vyznačuje se velmi snadnou a instalací na většinu jízdních kol včetně celoodpružených, nastavitelným nominálním výkonem od 250W do 750W, kroutícím momentem až 110 Nm, Navíc je vybavený snímačem kadence šlapání a snímačem kroutícího momentu. Váží pouhých 2.99 kg.

  • RM DYNAME 4.0

    Bezkonkurenční středový pohon DynaMe 4.0 druhé generace speciálně navržený pro elektrokola Rocky Mountain Powerplay. Maximální výkon až 770W a kroutící moment 108 Nm. Limity již nejsou v technice, ale pouze v jezdci.

  • SPORT DRIVE

    Plně integrovaný středový pohon s maximálním výkonem 500W, kroutícím momentem 90 Nm a účinností více jak 80%. Jezdec ocení nejenom výkon, ale také vyjímečně tichý provoz. Pohon Sport Drive nabízí vysoce kvalitní a přitom cenově dostupnou volbu mezi ostatními středovými pohony na trhu.