• O NÁS
  • Keramická ochrana elektrokol

Opravdu to myslíte se svým elektrokolem dobře? Používáte kvalitní čistící a mazací prostředky? A chráníte dostatečně své elektrokolo a jeho jednotlivé komponenty před blátem, špínou, vodou anebo sněhem? V roce 2024 byli pracovníci naší společnost vyškoleni na aplikaci keramické ochrany od finské společnosti KORREK PRO, která se používá v automobilovém průmyslu. Díky tomu nejenom že bude vaše elektokolo skvěle vyčištěné, ale především bude na dlouhou dobu nekompromisně ochráněné. Aplikace keramické ochrany je možná jak na lesklé povrchy, tak i na matné, na karbon, slitiny Alu, plasty zkrátka vše, co by se na elektrokole mohlo "vyskytnout". Výsledek, tedy to, že voda včetně nečistot bude "stékat", nelepit se, netvořit mapy a podobně. A jak rám a komponenty vypadají po našem "zásahu" může posoudit sami z přiložených fotografií.

Testovací centrum

Vybrané produkty dlouhodobě testujeme a výsledky pravidelně publikujeme v časopise Electric Bike Action CZ.

Bezpečný nákup

zkušenosti s elektrokoly od roku 2009

obvyklé doručení do 3 pracovních dnů

90% zboží ihned skladem

vstřícný přístup k zákazníkovi

stabilní a silná společnost

  • SERVIS POHONŮ

    Provádíme odborný servis pohonných jednotek BAFANG BBS, BAFANG MAXDRIVE (M200, M300, M400, M410, M420, M500, M510 a M820), COMP DRIVE, VINKA, ROCKY MOUNTAIN DYNAME, SPORT DRIVE, BOSCH, CYC PHOTON a LIFT-MTB.

  • DIAGNOSTIKA

    Provádíme diagnostiku a aktualizaci software (po předešlé dohodě na počkání) pohonných systémů BOSCH eBIKE SYSTEMS, SHIMANO STEPS, BAFANG a SPORT DRIVE.

  • REPASE BATERIÍ

    Provádíme diagnostiku a ZÁTĚŽOVÉ TESTY BATERIÍ různých výrobců pro zjištění aktuální kapacity a možné proudové zátěže včetně protokolu a také REPASE BATERIÍ různých výrobců včetně možnosti navýšení kapacity.