• POHONY
  • Elektrosady Swytch Conversion Kits

Unikátní pohon v předním náboji Swytch v podobě přestavbové sady je navržený především pro skládací kola, městská kola a silniční kola a také pro dětská kola a koloběžky. Vyniká především způsobem umístění baterie a ovládací jednotky ve speciální řidítkové brašně, malým a současně výkonným motorem v předním náboji, nízkou váhou a v neposlední řadě velmi také snadnou a rychlou instalací na stávající jízdní kolo nebo koloběžku.

Elektrosada Swytch Standar Conversion Kit

Swytch LCD Power Pack je originální brašna, která se pomocí nacvakávacího držáku Quick Connect Bracket  instaluje přímo na řidítka. V horní části brašny je integrovaný Swytch LCD Display. Ovládání celého systému je tak velice jednoduché, bezpečné, přehledné a zároveň snadno přístupné. Směrem k jezdci je pod malým víkem umístěný konektor pro nabíjení baterie a USB konektor pro nabíjení chytrého telefonu, navigace nebo fotoaparátu. V přední části brašny je integrované světlo LED Light o výkonu 200 Lumenů. Uvnitř brašny je uložená baterie a řídící jednotka - zkrátka vše na jednom místě a stále po ruce.

Brašna Swytch LCD Power Pack

Swytch LCD Display zobrazuje režim asitence (PAS) - jezdec má na výběr devět stupňů, stav nabití baterie, aktuální rychlost (km/h), dobu jízdy (minuty), příkon pohonu (W), celkovou a denní ujetou vzdálenost (km), průměrnou a maximální rychlost (km/h). Dále umožňuje podsvícení obrazovky a ovládání předního integrovaného světla.

Swytch Conversion Kit

Instalace elektrosady Swytch Conversion Kit je rozdělená do tří kroků a při troše šikovnosti vám nezabere více jak 30 minut. První krokem je výměna stávajícího předního kola za Swytch Wheel, druhým krokem je instalace držáku brašny Quick Connect Bracket na řidítka, třetím krokem je instalace pedálového senzoru Pedal Sensor k levé klice a případně instalace brzdových senzorů Brake Sensor k brzdovým pákám. Pro bezchybný chod elektrosady není instalace brzdových senzorů nezbytná, nicméně jejich instalaci s ohledem k bezpečnosti doporučujeme.

Elektrosada Swytch Conversion Kit byla testovaná redaktory časopisu Electric Bike Action CZ a výsledek testu byl publikovaný v čísle 5/2018.

Testovací centrum

Vybrané produkty dlouhodobě testujeme a výsledky pravidelně publikujeme v časopise Electric Bike Action CZ.

Bezpečný nákup

zkušenosti s elektrokoly od roku 2009

obvyklé doručení do 3 pracovních dnů

90% zboží ihned skladem

vstřícný přístup k zákazníkovi

stabilní a silná společnost

  • CYC PHOTON

    Extra kvalitní středový pohon ve formě elektrosady. Speciálně navržený pro vyznavače náročné horské cyklistiky. Vyznačuje se velmi snadnou a instalací na většinu jízdních kol včetně celoodpružených, nastavitelným nominálním výkonem od 250W do 750W, kroutícím momentem až 110 Nm, Navíc je vybavený snímačem kadence šlapání a snímačem kroutícího momentu. Váží pouhých 2.99 kg.

  • RM DYNAME 4.0

    Bezkonkurenční středový pohon DynaMe 4.0 druhé generace speciálně navržený pro elektrokola Rocky Mountain Powerplay. Maximální výkon až 770W a kroutící moment 108 Nm. Limity již nejsou v technice, ale pouze v jezdci.

  • SPORT DRIVE

    Plně integrovaný středový pohon s maximálním výkonem 500W, kroutícím momentem 90 Nm a účinností více jak 80%. Jezdec ocení nejenom výkon, ale také vyjímečně tichý provoz. Pohon Sport Drive nabízí vysoce kvalitní a přitom cenově dostupnou volbu mezi ostatními středovými pohony na trhu.