Profesionální bateriová stanice. Články LiFePO4. Kapacita 3600 Wh. Výkon až 7200W. Čtyři způsoby nabíjení. Rozměr 63.5 x 28.4 x 42.0 cm. Hmotnost 45.0 kg.

Bateriová stanice EcoFlow Delta Pro

Časově omezená nabídka
Novinka
0 - Hodnocení
Kód produktu: EF-D-P
Značka: ECOFLOW
Ušetříte: 14% (10 009,- Kč)
Cena bez DPH: 49 575,74 Kč
Nabídka končí za:
Cena s DPH 69 999,- Kč 59 990,- Kč
Příslušenství:
Doplňky:
Dostupnost: Dodání do 3 dnů
Množství:
ks
Dotaz k produktu

EcoFlow Delta Pro je víc než jen baterie. Je to spolehlivý záložní zdroj a zásoba energie pro každou příležitost. Vše v praktickém a snadno přenosném balení. Bateriová stanice EcoFlow Delta Pro ideální "partner" na doma, do karavanu, pod stan nebo na cesty. Možnost ukládat energii do baterií znamená, že můžete napájet spotřebiče dlouhé hodiny až dny, doma i venku. Zcela nezávisle na elektrické síti. Bateriová stanice EcoFlow Delta Pro vám umožňuje uložit 3.6 kWh energie. Jinými slovy dostatek energie pro záložní provoz důležitých spotřebičů. Narozdíl od "malých" bateriových stanice EcoFlow River 2 zvládne napájet lednice, mobilní telefony nebo dokonce i varnou desku.

Představujeme vám unikátní bateriovou stanici EcoFlow Delta Pro s rozšiřitelným ekosystémem pro domácí zálohování, cestování, rekreaci, DIY a řemeslnou práci, chcete-li inteligentní správu energie vaší domácnosti s cílem snížení účtů za energii a vlastní soběstačnost. EcoFlow Delta Pro je bez nadsázky dalším skokem v technologii moderních přenosných bateriových stanic 21 století.

Bateriová stanice EcoFlow Delta Pro

Energie pro každou situaci - od zdroje energie pro výjimečné výpadky až po zálohu pro extrémní výpadky elektrického proudu, které trvají celé dny. S bateriovou stanicí EcoFlow Delta Pro budete mít k dispozici až 25 kWh elektrické energie, což je pomyslný "zlatý standard" na celosvětovém trhu. S takovou kapacitou jste vždy připraveni čelit i těm "nejtemnějším chvílím".

Bateriová stanice EcoFlow Delta Pro

Bateriová stanice EcoFlow Delta Pro umožňuje nominální výkon 3600W, a díky technologii X-Boost maximální výkon až 4500W. Napájejte většinu zařízení v domácnosti s vysokým příkonem ať již jste doma, venku nebo v práci. Další nespornou výhodou je technologie MultiCharge, tedy kombinace metod dobíjení k dosažení rychlého nabití se vstupem až 6500W. Chcete-li dosáhnout výkonu až 6500W, využijte tyto možnosti dobíjení bateriové stanice EcoFlow Delta Pro.

Bateriová stanice EcoFlow Delta ProBateriová stanice EcoFlow Delta Pro

Díky LiFePO4 akumulátoru bude bateriová stanice EcoFlow Delta Pro sloužit po 3000+ nabíjecích cyklů na 100% než její kapacita poklesne na 80%. To ve své podstatě představuje 10 let každodenního používání. Poté bude sloužit ještě další dlouhé roky než dojde k poklesu kapacity na 50%.

Bateriová stanice EcoFlow Delta Pro

Propojte bateriovou stanici EcoFlow Delta Pro s balkonovou elektrárnou EcoFlow Power Stream a proměňte tak bateriovou stanici na komplexní solární řešení EcoFlow Power Stream, které kombinuje solární panely, bateriovou stanici a mikroinvertor. Dejte zelenou zelené energii, napájejte svůj domov ze slunce a ušetřete na účtech za energii. Komplexní solární řešení EcoFlow Power Stream nejen dodá energii při výpadcích proudu, rekreaci nebo práci venku, ale také zajistí možnost nezávislého napájení vaší domácnosti na denní bázi. Ukládejte přebytečnou solární energii generovanou během dne pro pozdější využití a ušetřete až 1039 kWh elektřiny každý rok.

Bateriová stanice EcoFlow Delta Pro

Využijte uloženou elektrickou energii v noci nebo během zamračených dní a minimalizujte svou závislost na elektrické síti. Přivítejte u sebe doma chytrou domácnost napájenou solární energií s monitorováním využití v reálném čase, vzdáleným ovládáním a automatickým přidělováním energie pomocí EcoFlow Smart Plugs a aplikace EcoFlow App. Komplexní solární řešení EcoFlow Power Stream, tedy rozšiřitelný ekosystém bateriové stanice EcoFlow Delta Pro vám poskytne nepřetržité napájení během výpadků, chytré monitorování domácího energetického systému pro omezení spotřeby drahé elektřiny a s tím spojené nižší účty za elektřinu.

Bateriová stanice EcoFlow Delta Pro

Absolutní svoboda při cestování. Zažijte maximální nezávislost s čistým a tichým zdrojem elektrické energie, bez nutnosti využití kempů a elektrických přípojek. Díky kolečkům, výsuvné rukojeti a vyhrazenému 30A Anderson Port můžete snadno vzít bateriovou stanici EcoFlow Delta Pro s sebou, ať už cestujete karavanem, kempujete na divoko, nebo jen chcete spolehlivou elektrickou energii na delší cestu osobním nebo nákladním automobilem. Pokud cestujete elektromobilem, můžete si jej v případě nouze dobít.

Bateriová stanice EcoFlow Delta Pro

Nenechte se omezovat ve vašem podnikání. Bateriová stanice Delta Pro bude vaším bezpečným a spolehlivým zdrojem elektrické energie pro jakoukoli profesionální práci. Ať už pracujete v dílně nebo venku, od kutilů, přes truhláře po provozovatele food trucků, bateriová stanice Delta Pro vás za žádných okolností nezklame. Popusťte uzdu své kreativitě a nechte proudit elektrickou energii do vašeho fotoaparátu a kreativitu z vaší mysli. Ať už jste filmař či fotograf, který cestuje za dokonalým okamžikem, nebo jen chcete pracovat a cestovat zároveň, bateriová stanice Delta Pro dokáže napájet všechna vaše zařízení a zajistí vám nerušený pracovní proces bez ohledu na to, zda jste na pláži nebo doslova uprostřed pouště.


Co je bateriová stanice?
Bateriová stanice je jednotka s vestavěnou baterií a sofistikovaným systémem, který inteligentně řídí tok energie do jednotlivých připojených spotřebičů a zároveň umožňuje rychlé dobíjení i využívání dalších uživatelsky komfortních funkcí, jako jsou LCD Display pro zobrazování aktuálních vstupů a výstupů nebo aplikace pro vzdálenou správu. Může být dobíjena několika způsoby. Z elektrické sítě, automobilové zásuvky, solárními panely nebo prostřednictvím adaptéru USB-C. V případě jejího propojení s jedním nebo více solárními panely vznikne takzvaný "solární generátor" a to především proto, že tento komplet bude vyrábět a uchovávat energii ze slunečního záření. Kapacita baterie (množství energie obvykle udávané ve Wh nebo kWh) a výkon měniče přitom určuje možné způsoby použití stanice, tedy mimo jiné i to, jaké spotřebiče a na jak dlouhou dobu je schopna bateriová stanice napájet.

Jaké jsou rozdíly v bateriových stanicích?
Všechny bateriové stanice EcoFlow fungují podobně, nejsou však úplně totožné. Existují mezi nimi podstatné rozdíly a ty nedůležitější jsou v těchto parametrech: kapacita úložiště (udávaná Wh/kWh), maximální výkon (udávaný W/kW), výkon solárního regulátoru MPPT (určuje kolik solárních panelů je možné k bateriové stanici připojit), způsoby nabíjení, doba nabíjení, typ článků (LiFePO4 nebo NMC), kvalita, životnost, velikost, hmotnost a cena.

Ideální řešení pro záložní zdroj elektrické energie pro případ blackoutu je bateriová stanice EcoFlow Delta Pro + přenosný solární panel EcoFlow Portable Solar Panel 400 Wp!
Tento komplet je nejlepší záložní zdroj pro případ výpadků dodávky elektrické energie. Bateriová stanice EcoFlow Delta Pro v kombinaci s přenosným solárním panelem EcoFlow Portabel Solar Panel 400 Wp vám pomůže dosáhnout nezávislosti a zároveň vás osvobodí od rostoucích nákladů za elektřinu. Má totiž kapacitu 3.6 kWh, která je navíc pomocí přídavných baterií EcoFlow Delta 2 Max Smart Extra Battery snadno rozšiřitelná až na kapacitu 10.8 kWh. To už je opravdu dostatek elektrické energie na to, aby celá vaše domácnost bez problémů fungovala i bez přístupu ke klasické elektrické síti.

Použít můžete celkem až tři přenosné solární panely EcoFlow Portable Solar Panel 400 Wp a s jejich pomocí při intenzivním slunečním záření dobít bateriovou stanici EcoFlow Delta Pro během několika hodin. Součástí bateriové stanice EcoFlow Delta Pro je totiž velmi kvalitní LiFePO4 akumulátor s dlouhou životností. Celkem vydrží až 6500 nabíjecích cyklů než dosáhne 50% své původní kapacity, což vám dává jistotu, že bude spolehlivě fungovat po mnoho let. Bateriovou stanici EcoFlow Delta Pro navíc můžete prostřednictvím EcoFlow Smart Home Panel i snadno integrovat do vašeho domácího elektrického rozvodu a poté pomocí mobilní aplikaci  EcoFlow App pohodlně sledovat a ovládat distribuci elektrické energie do vašich domácích okruhů. Tímto řešením vznikne systém s fotovoltaikou bez přetoků. Bateriová stanice EcoFlow Delta Pro je nejvýkonnější bateriová stanice v nabídce EcoFlow a je navržena tak, aby se mohla stát spolehlivou páteří zcela nezávislé elektrické sítě i kompletního domácího ekologického řešení.


Bateriová stanice EcoFlow Delta Pro + solární panel EcoFlow Portable Solar Panel 400 Wp

Parametry

Parametr Hodnota
Teplota vybíjení od -10 °C do 45 °C
Typ článků LiFePO4
Teplota nabíjení od 0 °C do 45 °C
Výstup (vybíjení) AC (230W, 50/60 Hz, nominální výkon 3600W, maximální výkon 4800W), DC (12.6V, 10A/3A/3A, maximálně 38W), USB-A (5V, 2.4A, maximálně 12W, 18A), USB-C (5V/9V/12V/15V/20V, 5A, maximálně 100W)
Volitelné doplňky EcoFlow Delta Pro Smart Extra Battery (přídavná baterie o kapacitě 3600 Wh)
Mobilní aplikace Wi-Fi, Bluetooth
Nominální výkon 3600W (maximální výkon zařízení podporovaný funkcí X-Boost 4800W, rázově až 7200W)
Rozměr 63.5 x 28.4 x 42.0 cm
Vstup (nabíjení) AC (220-240V, 50/60 Hz, maximum 10A, X-Stream 3000W), DC (11-150V, 1000W, duální port 1600W maximálně 15A), autozásuvka (12V nebo 24V, maximálně 8A)
Teplota provozní od 20 °C do 30 °C (optimální)
Hmotnost 45.0 kg
Životnost 3500 cyklů do garantovaného poklesu na 80% původně udávané kapacity
Teplota skladování od -10 °C do 45 °C (ideální od 20 °C do 30 °C)
Kapacita 3600 Wh (napětí 48V)
Testy a certifikace cTUVus FCC Telec

Prozatím nebyl přidán žádný komentář ...

Přidat recenzi

Hodnocení:

Nejhorší: Nejlepší:
Zadejte prosím komentář o počtu znaků....( min. 10, max. 500 )

Kontrolní výpočet (ochrana proti SPAM-u):

Testovací centrum

Vybrané produkty dlouhodobě testujeme a výsledky pravidelně publikujeme v časopise Electric Bike Action CZ.

Bezpečný nákup

zkušenosti s elektrokoly od roku 2009

obvyklé doručení do 3 pracovních dnů

90% zboží ihned skladem

vstřícný přístup k zákazníkovi

stabilní a silná společnost

  • SERVIS POHONŮ

    Provádíme odborný servis pohonných jednotek BAFANG BBS, BAFANG MAXDRIVE (M200, M300, M400, M410, M420, M500, M510 a M820), COMP DRIVE, VINKA, ROCKY MOUNTAIN DYNAME, SPORT DRIVE, BOSCH, CYC PHOTON a LIFT-MTB.

  • DIAGNOSTIKA

    Provádíme diagnostiku a aktualizaci software (po předešlé dohodě na počkání) pohonných systémů BOSCH eBIKE SYSTEMS, SHIMANO STEPS, BAFANG a SPORT DRIVE.

  • REPASE BATERIÍ

    Provádíme diagnostiku a ZÁTĚŽOVÉ TESTY BATERIÍ různých výrobců pro zjištění aktuální kapacity a možné proudové zátěže včetně protokolu a také REPASE BATERIÍ různých výrobců včetně možnosti navýšení kapacity.